Vypalovací programy česky a zdarma: nový Ashampoo Burning Studio 7

Zdarma dostupných vypalovacích programů není nikdy dost, a proto jsem rád, že vás mohu upozornit na další aplikaci, která je k dispozici zdarma ke stažení. Ashampoo Burning Studio 7 vypaluje všechna klasická média, počínaje datovými, přes zvuková a konče formátem Video DVD. Samozřejmě dovede kopírovat již existující disky, nabízí doplňkový zálohovací program a vylepšené kopírování zvukových CD do počítače. Navíc s vámi bude Ashampoo Burning Studio 7 komunikovat česky.

Reklama

Tento vypalovací program si poradí se všemi dnes používanými druhy médií, tedy s CD, DVD a Blu-ray disky. Zajímavostí je vytváření modifikovaných kopií těchto disků. Před vypálením kopie totiž můžete přidat nebo odebrat některé soubory. K čemu je to dobré, jistě velmi brzy zjistíte, pokud budete vytvářet tolik diskutované „záložní kopie“. Pozor na porušování autorských práv!

Ashampoo Burning Studio 7

Disky ve formátu Video DVD lze vytvářet přímo z běžných video souborů. Podporovány jsou formáty WMV, AVI, MPEG, ASF a další. Přímo z vypalovacího programu můžete přidat skvěle vypadající animované nabídky pro ovládání obsahu DVD.

Není zlato, co se třpytí

Získání tohoto česky komunikujícího vypalovacího programu zdarma má jediný háček… Jistě víte, že Ashampoo Burning Studio je komerční aplikace, resp. shareware. Zdarma můžete používat pouze betaverzi sedmičky, a to do doby, než bude uvolněna finální verze. Do 7. května máte možnost objednávat plnou verzi programu za zvýhodněnou cenu. V betaverzi také zatím není čeština, dostupná je jen angličtina a němčina. Překlady se ale dají v ostré verzi očekávat, v předchozích byly. Starší plnou verzi tohoto vyplovacího programu v češtině najdete například v časopise Computer 22/06.

Ashampoo Burning Studio 7

Stahujte z webu Ashampoo (přímý odkaz na soubor).

Myslím, že to je férová nabídka. Výrobce alespoň zjistí, jaký je o jeho program zájem a ochotní betatesteři jej případně upozorní na problémy, které je třeba vyřešit. Uvítali byste, kdyby to tak chodilo i u jiných komerčních aplikací? Vlaštovky se sice najdou, ale pravidlem to není.

Vše hezky na videu – screencast Ashampoo Burning Studio 7

Klepnutím zobrazíte screencast Opery 9.20Před tím, než nainstalujete a vyzkoušíte Ashampoo Burning Studio 7, možná oceníte ukázkové video ve formátu Flash s předvedením uživatelského rozhraní programu. Tak neváhejte a koukněte.

 

 

 

Reklama

Komentáře

Dokonce bych řekl, že je to největší šmejd, jaký jsem si kdy koupil!
Hned napoprvé mi Studio 7 oznámilo, že nepodporuje moji vypalovací mechaniku. Mám novou mašinku, řekl jsem si no možná se ještě její typ ashapoom nedonesl a napsal jsem jim zprávu. Do dvou pracovních dnů jsem obdržel pendrek, nikoliv odpověď. Ani víc než po týdnu nic nemám. Přitom oni si k psané zprávě přikládají svou vlastní, vyčuchanou z registrů počítače, takže jde jen o jejich švajneraj.
Udělal jsem další pokus - vybral jsem jeden adresář, bohužel se nevešel na cd - to program zjistil dobře. Chtěl jsem ho odstranit ze seznamu k vypalování a vybrat jen část. Kliknu na jméno - nic. Tlačítko Odstranit je stále nepřístupné. Kliknu dvakrát - a jsem v troubě - program se šprajcnul, zřejmě nesnáší nešiky.
A mohl bych pokračovat - měl mě varovat ten název firmy - Ashampoo

Díky za reakci, není nad praktické zkušenosti. Z komerčních programů bych já osobně doporučil VSO CopyToDVD.

Jan Polzer, Maxiorel.cz, Screenshots Archive, Anastacia.cz

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrý den, měla bych velkou prosbu jestli budete vědět nebo můžete poradit jaký program si mohu stáhnout zdarma na vypalování nebo kopírování DVD (v češtině). Stáhla jsem si nějakou novou verzi Nero ale je to jen zkušební asi na měsíc ale vypaluje jen některá DVD z orig. Většinu orig. DVD Nero neumí, nebo to neumim já. Jestli vůbec je nějaký prográmek, který umí kopírovat orig DVD když jsou chráněná. Moc děkuji za radu. Hanka

Dobrý den, na kopírování zkuste program ImgBurn - je zdarma.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Staci se podivat do FAQ. Hlaska, ze nepodporuje vypal. mechaniku souvisi s pravy. Je tam i reseni. Staci jeden klic v registrech opavit z 0 na 1 a je to v poho. :-)

No, já makám na tom starším free a pohoda už tak půl roku.

Ahoj jen tak to zkousim se te zeptat,nevis jak mam udelat abych mohl prehrat dvd krome PC i na prehravaci?kamaradovi to hraje a ja mam draheho panasonica a nic,tak jsem koupil nejakej levnej smejd v tescu a zase nic...dik za odpoved..Franta

To je DVD Video nebo je to několik videosouborů vypálených na DVD?

Jan Polzer, Maxiorel.cz, Archiv Screenshotů

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Jestli můžu...Moje zkušenosti s dvd jsou ryze pozitivní,pokud se pálí přímá kopie nebo z image,není s 'kompatibilitou' problém.Ten nastal v jediném případě-známému nehrají dvd z videosouborů..

vypada to, ze to bud nechce na DVD Verbatim palit nebo Ashampoo nema rad mou vypalovacku v notasu. Prostě moje DVD Video se asi konat nebude :(((

jinak moc krasny Screen ta hračička má, to JOOO

Přidat komentář