notebooky

Recenze notebooku HP Elite Dragonfly

Co se skrývá pod označením prémiový notebook pro podnikatele? HP Elite Dragonfly se podobným označením prezentuje a já byl zvědav, jak by mě zaujal coby freelancera s vyššími nároky na přenosný počítač. A tak jsem si s ním dva týdny hrál, výsledkem je tato recenze.
reklama
reklama

Lenovo Skylight - konkurence iPadu?

Podle zahraničního portálu DigiTimes společnost Lenovo posunula vydání svého smartbooku Skylight z dubna na červenec tohoto roku. Podle nejmenovaných zdrojů chce společnost pár měsíců navíc využít ke zlepšení zařízení, aby mohlo lépe konkurovat nedávno představenému tabletu iPad od Apple.

Sharp vyvinul 3D displej pro mobilní zařízení

Společnost Sharp, která již dávno není jen synonymem pro LCD panely a tiskárny, o sobě dává stále častěji vědět i na poli technologických inovací. Jedna z těch posledních je displej určený pro mobilní zařízení, který dá i bez brýlí vzniknout iluzi 3D prostoru.

Sharp NetWalker: Dotekový mini-netbook

Ke společnosti Sharp má bezesporu spousta příznivců mobilní techniky značně rozpolcený vztah. Na straně jedné firma vyrábí neuvěřitelně zajímavé hračky (Sharp Zaurus blahé paměti), ale na té druhé je obvykle nevozí mimo Japonsko.
reklama
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru