Safari

Jak na to – vzdálené ladění webu na iPadu pomocí MIHTool

Jak na to – vzdálené ladění webu na iPadu pomocí MIHTool

Dlouho jsem přemýšlel, jak efektivně ladit webové stránky na iPadu. Respektive v kombinaci iPad a vývoj na Windows. Na Macu to problém není, stačí spustit iOS Simulator z Xcode. Nedávno jsem dostal tip na zajímavé multiplatformní řešení realizované pomocí iOS aplikace MIHTool.

Jak ladit webové stránky na iPadu (resp. iOS) s pomocí Safari

Jak ladit webové stránky na iPadu (resp. iOS) s pomocí Safari

Někdy se může stát, že některé prvky stránek se na iPhone nebo iPadu mohou zobrazit odlišně oproti své podobě v počítači. Pro iOS sice existuje Firebug, jeho ovládání je však nepohodlné. Přitom se tu nabízí mnohem pohodlnější způsob ladění stránky na iOS.

Apple Safari si v červenci rekordně polepšil

Apple Safari si v červenci rekordně polepšil

Webový prohlížeč Safari od Apple v červenci rekordně zvětšil svou uživatelskou základnu a porazil dokonce i Google Chrome. Vyplývá to ze statistik společnosti Net Applications.

Apple opravilo kritické chyby v Safari

Apple opravilo kritické chyby v Safari

Apple v tomto týdnu vydalo záplaty na 27 bezpečnostních děr v Safari pro Mac OS X a Windows.

Trojice NEJ funkcí v prohlížečích Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari a Ch

Trojice NEJ funkcí v prohlížečích Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari a Chrome

Každý ze současných webových prohlížečů má několik zajímavých vlastností, které mohou rozhodnout, že mu dáte přednost před ostatními. Podívejme se vždy na tři zajímavosti ve Firefoxu, IE, Opeře, Safari a Chrome.

Mozilla kritizuje způsob distribuce prohlížeče Safari

Výkonný ředitel společnosti Mozilla Foundation - John Lilly na svém blogu publikoval článek, ve kterém kritiz

Safari 3.1 je venku (screencast)

Apple uvolnil novou verzi svého webového prohlížeče Safari. Všude se dočtete nadšeně hovořící články a komentáře o tomto prohlížeči. Důraz je věnován hlavně na uživatelské rozhraní, zajímavé funkce a vynikající rychlost načítání webových stránek. Nejsem přítelem těchto pochvalných ód, nestanu se ani přítelem nového Safari. Na rozdíl od některých svých novinářských kolegů, kteří v zápalu boje o vydání první zprávy jenom cvičeně přebrali grafy ze zahraničních webů, jsem Safari vyzkoušel v praxi.

Subscribe to RSS - Safari