Google Docs

Píšete? Hemingwrite je psací stroj s Wi-Fi a Bluetooth právě pro vás

Píšete? Hemingwrite je psací stroj s Wi-Fi a Bluetooth právě pro vás

Hemingwrite je speciální psací stroj pro současné geeky, blogery a všechny, kdo rádi píší, ale už jim leze na nervy neustálé vyrušování vším ostatním, co je v počítači, kromě textového editoru. Tento psací stroj je speciální zařízení s E-ink displejem a synchronizací s Google Docs nebo Evernote.

Jak importovat data z Google Analytics do Google Docs

Jak importovat data z Google Analytics do Google Docs

Marně jsem hledal nějaký software na evidenci dopadů změn na webu ve vztahu k SEO. Nakonec jsem došel k tomu, že nejlepší stejně bude tabulka se vzorečky. Prvním krokem k jejímu vytvoření bude online propojení na data z Google Analytics. O postup se s vámi rád rozdělím v tomto návodu.

Google Docs jako nástroj pro kontrolu výměny odkazů

Google Docs jako nástroj pro kontrolu výměny odkazů

Jak kontrolujete zpětné odkazy na váš web, respektive odkazy, které jste si s někým vyměnili? Pravidelná ruční kontrola je při větším počtu zdlouhavá. Nabízejí se proto různé online služby nebo nástroj možná nečekaný – Google Docs.

Gmail a Google Docs nyní podporují psaní rukou

Gmail a Google Docs nyní podporují psaní rukou

Google včera oznámil, že uživatelé jeho nejznámějších produktů nyní mohou namísto klávesnice psát na displeji prstem.

Jak importovat data z webu do tabulky v Google Docs

Jak importovat a parsovat data z webu do tabulky v Google Docs

Tabulkový program v Google Docs má trojici zajímavých funkcí, které vám umožní velice jednoduše importovat data z webových stránek a XML feedů. Pro zpracování dat z webu nemusíte tedy nic programovat, stačí si rozumět s webovým tabulkovým programem.

Tip: integrace Box.net s Google Docs

Tip: integrace Box.net s Google Docs

Box.net, populární cloudová služba umožňující ukládat a zálohovat data na internetu, svým uživatelům nyní umožňuje vytvářet a editovat dokumenty za pomoci Google Docs bez opuštění stránky.

Google Docs podporují tucet nových formátů

Google Docs podporují tucet nových formátů

Google včera oznámil, že jeho online aplikace Docs nyní podporuje dvanáct nových formátů.

Google Docs brzy umožní uložit libovolný soubor

Firma Google se rozhodla ještě více otevřít svůj hostovaný office-like balík známý jako Google Docs. Tentokrát má přibýt vítaná funkce pro uložení souboru v jakémkoliv formátu.

Google zabudoval preview dokumentů Google Docs přímo do Gmailu

Uživatelé služby Google Gmail, kteří sdílí dokumenty Google Docs se svými přáteli či spolupracovníky, mají nyní k dispozici snadný způsob, jak dokumenty rychle prohlédnout přímo ze své schránky.

Editor vzorců a rovnic online? S Google Docs.

Pro řadu studentů a jiných uživatelů je tvorba matematických, statistických, geometrických a jiných vzorečků na počítači stále velkou neznámou. Je to přitom škoda. Počítač vám s tím mile rád pomůže. Buď v některé desktopové aplikaci (Word, Writer), nebo přímo na webu - v Google Docs.

Z Google Docs se pomalu stává konkurence pro MS Office

Naprostou dominanci firmy Microsoft pokud jde o Office programy začala v posledních měsících silně nahlodávat firma Google se svými Google Docs, kterýžto balík se stává stále populárnějším.

Subscribe to RSS - Google Docs