fotografie

Lumen5: jak udělat video z článku pomocí několika kliknutí Jan Polzer 16. 9. 2019 - 11:26
Na Facebooku jsem si všiml reklamy na zajímavý nástroj Lumen5 a rozhodl se jej vyzkoušet. Slibuje totiž, že zautomatizuje výrobu upoutávkového videa pro článek nebo prezentaci produktu v eshopu. Uznejte, zní to zajímavě.
Recenze HP Sprocket: jaká je termo fototiskárna do kapsy? Jan Polzer 29. 8. 2019 - 10:53
Je to něco přes půl roku, kdy jsem si pořídil malou termo tiskárnu s technologií Zink. V krátké recenzi se podíváme, co HP Sprocket dovede, jaká je kvalita tisku a co umí dodávaný software pro mobilní telefon.
Lightroom Dashboard: rychlá statistika vašich fotek Jan Polzer 5. 1. 2018 - 18:45
Používáte pro správu fotografií aplikaci Lightroom od Adobe? Pak by vás mohl zajímat nástroj, který rychle zobrazí jednoduchou statistiku s počty snímků, použitými objektivy, foťáky a dalším. Aneb, nevyhodili jste posledně peníze za nové sklo zbytečně?
Zoner Photo Studio X zima 2017: HEIF a snazší retuše Jan Polzer 28. 11. 2017 - 22:22
Zhruba rok a dva měsíce po přechodu na systém předplatného představuje Zoner Photo Studio X další várku novinek. Ta po čtvrt roce od předchozích vylepšení přichází s plnou podporou formátu HEIF a vylepšenými nástroji pro retušování fotografií.
Photopea: jaký je bezplatný online Photoshop s podporou vrstev, PSD, PNG a SVG? Jan Polzer 30. 10. 2017 - 12:09
Zcela náhodou jsem narazil na online aplikaci, která slibuje podobné funkce jako originál desktopový Photoshop od Adobe. Photopea k tomu má slušně nakročeno, v základu je bezplatná, poradí si s vrstvami a také exportem do PNG nebo vektorového SVG. Jaká je pohledem tvůrce webu?
Adobe rozdělilo Lightroom na dva produkty se skoro stejným názvem Jan Polzer 19. 10. 2017 - 11:48
Rozporuplné reakce způsobila nejnovější aktualizace fotografického nástroje Lightroom od Adobe. Od včerejška totiž máme dva různé Lightroomy, které se liší přízviskem v názvu, cenou a funkcemi. A obě pořídíte jen v rámci předplatného.

Stahujte Zoner Photo Studio X: Jaro 2017

Zoner dodržuje slib pravidelných menších aktualizací pro svůj Zoner Photo Studio X prodávaný na bázi předplatného. Po podzimních novinkách jsou tu jarní, které kromě jiného vylepšují nejdůležitější funkci z celého programu - automatické úpravy.
reklama
Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Knihy o Drupalu

Kniha Drupal 8 Kniha Drupal 7 333 tipů a triků pro Drupal
Více na KnihyPolzer.cz

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru