sociální sítě

Jak na nejlepších devět fotek z Instagramu? Výběr pro rok 2020

Pokud fungujete na sociálních sítích, pak jste u svých kamarádů jistě zaznamenali sdílení koláže s nejlepšími fotkami na jejich profilu za uplynulý rok. Chcete ji vyrobit také, ale používat standardní aplikaci Layout a ručně do ní dávat fotky se vám nechce? Případně se vám nechce hledat, které fotky zaujaly vaše followery nejvíce?

Navrhněte si vlastní Tattoo – zdarma a online

Ne že bych patřil mezi příznivce tetování, byť takové Maxiorlí logo na paži by nebylo marné. Ovšem když jsem viděl webovou stránku, na které si kdokoli může vytvořit vlastní návrh pro tattoo, neodolal jsem a tuto službu jsem vyzkoušel. Díky ní si můžete navrhnout vlastní tetování, které si pak vytisknete a odnesete do specializovaného tattoo salonu. 
reklama
reklama

Pinterest je nyní v češtině

Sociální síť určená hlavně pro sdílení obrázků - Pinterest - je od dnešního dne dostupná i v češtině. Trávíte-li čas u počítače nebo hledáte-li další možnosti, jak oslovit čtenáře svého webu, pak je asi na čase přestat Pinterest ignorovat.Přiznávám se, že když se objevil Google+ se svými kruhy, chvíli mi trvalo, než jsem jej pochopil. Na Pinterestu jsem registrován už asi rok a chápu jej ještě méně. To však nebrání tomu, abyste si na tuto sociální síť sami udělali svůj názor. Není samozřejmě jen o sdílení obrázků.
reklama
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru