vypalování

Jak vypálit soubor ISO? Pohodlně s ISO Image Burner

Se soubory ISO se setkáte při stahování operačních systémů a dalších velkých softwarových záležitostí z internetu. K jejich vypálení na CD/DVD můžete použít dnes prakticky jakýkoli běžný vypalovací program - se soubory ISO by si měly poradit všechny bez problémů. Pokud si však vystačíte s vypalováním přímo ve Windows, které ISO nepodporují, možná by se vám hodil jednoduchý prográmek určený speciálně pro vypalování souborů ISO.

CDBurnerXP 4 – vypalování zdarma po třech letech

Jak jste si na Maxiorlovi již mohli přečíst, po třech letech se objevila nová a dlouho očekávaná verze oblíbeného zdarma dostupného vypalovacího programu CDBurnerXP 4. Ve výčtu novinek najdete upravené uživatelské rozhraní, nové grafické prvky, do nynějška chybějící podporu mezinárodních znaků v názvech souborů a složek, podporu playlistů WPL a další funkce. Pojďme se na novou verzi programu CDBurnerXP kouknout podrobněji. 

Vypalovací programy česky a zdarma: nový Ashampoo Burning Studio 7

Zdarma dostupných vypalovacích programů není nikdy dost, a proto jsem rád, že vás mohu upozornit na další aplikaci, která je k dispozici zdarma ke stažení. Ashampoo Burning Studio 7 vypaluje všechna klasická média, počínaje datovými, přes zvuková a konče formátem Video DVD. Samozřejmě dovede kopírovat již existující disky, nabízí doplňkový zálohovací program a vylepšené kopírování zvukových CD do počítače. Navíc s vámi bude Ashampoo Burning Studio 7 komunikovat česky.

Vypalovací programy ke stažení zdarma – InfraRecorder

Na začátku týdne mám pro vás připraveno pokračování průřezem zajímavých zdarma dostupných vypalovacích programů pro Windows. Dnešní článek se bude věnovat zajímavé alternativě k osvědčenému balíku Nero. InfraRecorder je schopen Nero dokonale nahradit, je zdarma, česky a navíc má otevřený kód, takže potěší i příznivce open source řešení.
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru