Nejlepší mobilní aplikace na jednom místě

Ačkoliv existují tisíce aplikací pro Android, iOS i Windows Phone, je často složité najít přesně tu, kterou hledáte. Na portálu MujSoubor.cz proto vznikla nová kategorie stažitelných programů zaměřená výhradně na aplikace pro tablety a smartphony.

Kvalitní a regionální

Na MujSoubor.cz najdete v sekci mobilních her a programů opravdu pouze ty nejoblíbenější, nejužitečnější a nejkvalitnější. Výjimku tvoří aplikace, které se nějakým způsobem váží k našemu specifickému trhu. Jde například o remake populární hry pro MS-DOS Vlak, aplikaci České tiskové kanceláře či ČT24, nebo takovou zajímavost, jako pexeso vytvořené jako propagace unikátního českého rpg Brány Skeldalu.

Komfort především

Aby nešlo jen o prostý seznam aplikací, které si můžete do telefonů a tabletů stáhnout, je na MujSoubor.cz připraveno i několik možností, jak si aplikace nainstalovat. První možností je odkaz na Google Play nebo Appstore, skrz které už si poté snadno do svých zařízení stáhnete konkrétní program, nebo hru.

Ještě snadnější je způsob, který využívá stále nedoceněné QR kódy. U každé aplikace je najdete a jednoduše je načtete přes foťák svého zařízení a nějakou tu šikovnou aplikaci na jejich čtení, načež se vám otevře možnost ke stažení aplikace přímo v telefonu.

5 nejstahovanějších aplikací

A jaké hry a programy preferují přímo návštěvníci MujSoubor.cz? Zcela drtivě vede Pou, novodobé tamagoči, ve kterém se staráte o těžko identifikovatelné zvířátko, které potřebuje krmit, mýt a hrát si, jinak bude strádat, onemocní a celkově nebude prospívat. Ačkoliv zní tento popis trochu tupě, jde o fenomén, který je na celém světě nesmírně populární, převážně u mladších uživatelů chytrých telefonů a tabletů. Nemalou výhodu mají majitelé androidích smartphonů, na které je Pou dostupný zcela zadarmo.

Druhé místo drží nesmrtelný Skype, který si našel cestu i do mobilů, kde stále více lidí využívá takřka bezplatnou komunikaci přes internet.

Bronzovou příčku zaujímá nesmrtelný finský fenomén jménem Angry Birds.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru