Drupal

TinyMCE a slovníky

Dobrý den,
rád bych poprosil o radu.
1)Tvořím intranet v Drupalu 6.6. Nainstaloval jsem si TinyMCE. Buttony se mi roztáhly tak, že musím přejíždět zprava doleva, abych je viděl všechny. Na Drupal.cz jsem našel jen, že stačí drobná úprava CSS a je to, ale já nevím jaká. Mám nastavené téma Garland.

Reklama v článku

Dobrý den. Jak jste docílil toho, že máte reklamu v článku?(mezi obsahem) Počítám, že to neděláte manuálně.
Děkuji za rady

Problem prekladu drupal a poedit

Ahoj.

Potebujem nakopnut.

Par veci chcem prelozit do drupal-u mam subor de.po a poedit.
Potrebujem ale ziskat original bez prekladu.
Neviem ako na to. Vymazavat 300 riadkov z meneckeho textu a potom to ulozit ako sk.po a zacat prekladat nie je celkom OK.

Ak otvorim subscriptions.pot a ulozim nasledne ako sk.po tak dostanem toto:

10:35:55: C:\Dokumenty\Downloads\subscriptions\translations\sk.po:28: invalid nplurals value
10:35:55: C:\Dokumenty\Downloads\subscriptions\translations\sk.po:28: field `Language-Team' still has initial default value

Slovniky a terminy

Som v Drupale zaciatocnik a preto ospravedlnte moju trivialnu otazku, ale naco je mozne tvorit slovniky a pre ne potom este aj terminy a do tychto potom zaradovat jednotlive typy obsahu? Aky to ma vyznam v praxi, najlepsie ak by ste mohli uviest priklad na nejakom konkretnom webe?

Preklad taxonomy a fields

Zdravím,

prosím o radu aký je najlepší spôsob prekladu celych slovníkov a ich termínov.
Celý web je v angličtine ako zaklad. Prekladaný do slovenčiny, češtiny.
Drupal 6.5
Pouzitý modul: i18n, a stringy prekladám pomocou Translate interface a Localization client
Všetko je bez vačších problémov preložené až na A) Taxanomy a B) hodnoty cck polí

A)
Použil nasledovné spôsoby:
1. podla tohto

instalace

po nacteni stanky s instalaci drupalu bych mel byt vyzvan na na vyber jazyka ale nevim jak se tam dostat prosim poradte diky

FCKeditor funguje jen částečně

ahoj, už půl dne sedím nad problémem. Zprovoznil jsem FCKEditor a nastavil podle návodu uvedeného v knize o Drupalu, ale fungují jen některé funkce (např. kurziva, hyperlink, odsazení,…) Ostatní funkce nejedou -např. tučné písmo, tabulky, odstavce, obrázky...

AdSense a Drupal

Dobrý den Maxiorle,

chci se zeptat, zda-li jste používal modul AdSense Injector a pakliže ano, jakou používáte náhradu za tento modul, který je prozatím pro D6 nedostupný. Chci vkládat reklamu do článků. Děkuji za každou radu a tip.

komentář

Jak přednastavit předmět komentáře ? Třeba na Maxiorel.cz máte u předmětu : Re: název článku. Díky za radu

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru