views a zasílání novinek e-mailem

Prosím o pomoc s následujícím problémem. Připravuji na stávajícím webu běžícím pod Drupal6 zvláštní stránku, která bude obsahovat určité předlohy ke stažení s jejich náhledy. Vytvořit ji podle tohoto jednoduchého zadání nebyl problém, vytvořil jsem nový typ obsahu (predloha_ke_stazeni), který obsahuje přílohu a pole typu obrázek a pak pomocí views vytvořil stránku a její položku v menu.

Nyní potřebuji důležitou věc, kterou zatím umím aktivovat jen u jednotlivých uzlů a to je zasílání zpráv o aktualizaci e-mailem. K tomu používám modul Subscriptions. Chtěl bych, aby se mohl pomocí Subscriptions uživatel přihlásit k odběru novinek i na stránce generované modulem views. Jinými slovy - pro lepší pochopení funkce - jakmile administrátor vytvoří nový uzel typu predloha_ke_stazeni a ten se objeví v souhrnné stránce vytvořené pomocí views, uživatel dostane zprávu o novince.

Bude toho možné dosáhnout? Děkuji předem za rady. Pavel

návštěvník

Nic? Nevadí, dal jsem dotaz na diskusi na Drupal.cz

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru