Drupal

Popis

Stavíte si webové stránky s redakčním systémem Drupal a dostali jste se do úzkých? Zeptejte se na Maxiorlovi.

Language
Czech

Odkazy na články

Dobrý den, z levého menu otevírám tabulku, v jejichž jednotlivých řádcích jsou názvy témat. Klikntím na toto téma by se měla otevřít stránka tématu. Jak prosím vložit do názvu odkaz otevírající stránku? Odkaz typu /node/např 25 (odkaz stránky) nefunguje.

Drupal 8 - routování s neznámým počtem parametrů

Dobrý den,

neporadil by někdo, jak realizovat routu, když budu mít URL odkazy typu s proměnnou délkou:

.../catalog/pc/dell/abc.html
.../catalog/pc/hp/for-gamers/bcd.html
.../catalog/mobile/samsung/2020/uk/../efg.html

Nejde mi nastavit CKeditor ani IMCE

Pořád se patlám s testovací verzí webu na Drupalu (8.6.7) a dnes jsem zjistil, že nemohu nastavit CKEditor - potřeboval jsem povolit nahrávání souborů. Když kliknu na nastavení vidím jenom prázdnou stránku.

Údaj z databáze

Zdravím,
řeším způsob, jak co nejjednodušeji na web umístit informaci z databáze (počet návštěvníků a čas aktualizace). Informace je ve stejné databázi, kterou používá Drupal.

D8 commerce

Dobry den, odpoledne... :)

Priznam porad nechapu jak ma spravne fungovat commerce s kategoriema.

Commerce 2.x na D8 vyuziva predevsim search api a to i pro prochazeni kategoriema. Nedari se mi prijit na to, kde je vyhoda a proc to tak maj, vidim jen same nevyhody.

Nastavení Twitter + hybridauth

Ahoj opět bych měla jednu otázku :-) snažím se nakonfigurovat hybridauth ale Twitter mi hlásí "Query parameters are not allowed" na svých stránkách developer.twitter.com při konfiguraci Callback URLs, ale na drupalu v konfiguraci je abych zadala tuhle adresu???

Wedos - jak na update.php Drupalu 7

nemáte prosím někdo zkušenost jak na sdíleném hostingu WEDOSu úspěšně vykonat update.php skript po updatu modulu případně jádra?

Drupal 7 hlásí chybu s open_basedir.

Technická podpra je jaksi bezzubá a nechce tohle řešit, prý to musí fungovat, ale nefunguje.

Díky moc

Lze nějak svázat nákup jedné položky s jinou (podmínit)?

Ahoj přešla jsem na drupal, úspěšně jsem se prokousala instalací shopíku a potřebovala bych poradit jestli existuje modul, který by umožňoval v shopu svázat zboží. Jde mi o to, aby když zákazník bude chtít koupit např. orchidej musí si koupit i přípravek na ochranu proti škůdcům.

Změna textu v konkrétním "Themes"

Dobrý den,
mám na testovacím webu nainstalovaný vzhled school_zymphonies_theme, alwe to je asi jedno a v odkazu na čtení článku je "Read more". Našel jsem, kde a ve kterém souboru to je (nenašel jsem to nikde jinde), změnil jsem to na jiný text a pořád to vidím...

reklama
Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Knihy o Drupalu

Kniha Drupal 8 Kniha Drupal 7 333 tipů a triků pro Drupal
Více na KnihyPolzer.cz

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru