Drupal

Popis

Stavíte si webové stránky s redakčním systémem Drupal a dostali jste se do úzkých? Zeptejte se na Maxiorlovi.

Language
Czech

D8 commerce

Dobry den, odpoledne... :)

Priznam porad nechapu jak ma spravne fungovat commerce s kategoriema.

Commerce 2.x na D8 vyuziva predevsim search api a to i pro prochazeni kategoriema. Nedari se mi prijit na to, kde je vyhoda a proc to tak maj, vidim jen same nevyhody.

Nastavení Twitter + hybridauth

Ahoj opět bych měla jednu otázku :-) snažím se nakonfigurovat hybridauth ale Twitter mi hlásí "Query parameters are not allowed" na svých stránkách developer.twitter.com při konfiguraci Callback URLs, ale na drupalu v konfiguraci je abych zadala tuhle adresu???

Wedos - jak na update.php Drupalu 7

nemáte prosím někdo zkušenost jak na sdíleném hostingu WEDOSu úspěšně vykonat update.php skript po updatu modulu případně jádra?

Drupal 7 hlásí chybu s open_basedir.

Technická podpra je jaksi bezzubá a nechce tohle řešit, prý to musí fungovat, ale nefunguje.

Díky moc

Lze nějak svázat nákup jedné položky s jinou (podmínit)?

Ahoj přešla jsem na drupal, úspěšně jsem se prokousala instalací shopíku a potřebovala bych poradit jestli existuje modul, který by umožňoval v shopu svázat zboží. Jde mi o to, aby když zákazník bude chtít koupit např. orchidej musí si koupit i přípravek na ochranu proti škůdcům.

Změna textu v konkrétním "Themes"

Dobrý den,
mám na testovacím webu nainstalovaný vzhled school_zymphonies_theme, alwe to je asi jedno a v odkazu na čtení článku je "Read more". Našel jsem, kde a ve kterém souboru to je (nenašel jsem to nikde jinde), změnil jsem to na jiný text a pořád to vidím...

presun modalniho okna

Druapl 7 mam vytvorene modalni okno pro formular :
function vykaz_edit($mesic=0) {
ctools_include('ajax');
ctools_include('modal');
$form_state = array(
'ajax' => TRUE,
'title' => 'Akce',
);

Superfish

Na webu, který připravuji jsem si naistaloval modul Superfish. Fuguje to jak potřebuji, jen barvy neodpovídají barevnému stylu webu. Na zkušebním webu jsem se pokoušel problém vyřešit dvěma způsoby:
1) Pomocí modulu Asset injector, kde jsem zatím nepochodil.

Výpis akcí a jejich termínů

Dobrý den,

řeším jak na Drupalu zprovoznit katalog akcí a jejich termínů. Připadá mi to jako docela modelový příklad, přesto nevím, jak se chytit.

Mám založené: entitu Akce a entitu Termín akce. Termín akce je s akcí svázán skrze Entity Reference.

Commerce kickstart Admin

Zdravím a prosím o radu, dostal jsem se k webu na Drupalu, resp Commerce Kickstart (CK). Moc se v drupalu nevyznám, CK vidim poprvé, potřeboval bych tam změnit pár věcí na webu.

PHP verze (upgrade)

Díky Vaší knize se mi, jako úplnému začátečníkovi, podařilo vytvořit funkční webové stránky, založené na Drupalu 8 - díky za to. Pravidelně Drupal aktualizuji a nyní jsem narazila na problém s prošlou verzí PHP.

Překlad Taxonomie

Dobrý den, potřeboval bych ve vícejazyčném webu překládat Taxonomii ale vždy se mi termín přejmenuje jen pro všechny jazyky. Je možné přeložit termín ale zároveň použít pouze jednu taxonomii pro všechny jazyky?

reklama
Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Knihy o Drupalu

Kniha Drupal 8 Kniha Drupal 7 333 tipů a triků pro Drupal
Více na KnihyPolzer.cz

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru