Drupal

Popis

Stavíte si webové stránky s redakčním systémem Drupal a dostali jste se do úzkých? Zeptejte se na Maxiorlovi.

Language
Czech

Klikacia mapa svg polygon taxanomi

Mám mapku záhrad ktorú mám rozdelenú do 9 časti. Po prejdutí na mapku v danom polygone po kliknutí prejde na odkaz podľa taxanomie v ktorej budú názvy.
Viete mi poradiť či sa dobrou cestou uberám a či nejaký modul pre D8. Pripadne ako by ste to vy riešili. Ďakujem

EU Cookie Compliance

Ahojte, nahodil som tento modul na web, len po prijatí podmienok prejdení na inú stránku alebo refreshu mi znova vyhodí dané okno viete mi povedať čo ešte treba nastaviť?

Varování - TEMPORARY DIRECTORY

Dobrý den, díky Vaší knize "Drupal 8" se mi podařilo (jako naprostému začátečníkovi) sestavit funkční web. Díky moc za tu knihu. Pravidelně jsem web aktualizovala, ale v posledních verzích se mi ukazuje stále toto varování:
Deprecated configuration

News letter a notifikácie

Ahojte, riešim teraz news letter neviem aké moduly nato najlepšie použiť. Formulár mám urobený cez webform, len napojenie ďalej mi moc nejde. Tak neviem či mi bude treba ešte nejaký modul alebo dačo inakšie nastaviť.

IMCE, content type, Open File Browser

Dobrý večer prajem, nainštaloval som na D8 IMCE. Chcel by som pri každom obsahu(content type) aby mi otvorilo v IMCE iný priečinok.

Pri práci s IMCE po vložení do linku a nasledovnom otvorení cez Open File Browser by som chcel dostať do daného priečinka kde bol súbor.

reklama

Zmena formátu date vo views vo filtry

Ahojte, vo views filtrovanie podľa dátumu ale mám toto
(DATE_FORMAT(node__field_datum.field_datum_end_value, '%Y-%m-%d\T%H:%i:%s') < DATE_FORMAT('2021-07-25T10:08:26', '%Y-%m-%d\T%H:%i:%s')
chcel by som toto

reklama

Link v názvu webu je "špatný"

Dobrý den,
z nějakého důvodu (nevšiml jsem si toho nikdy před tím) se asi změnil link pro web.
příklad: zsoskol.cz/drupal
Odkaz pod názvem webu je místo zsoskol.cz/drupal má přidáno index.php/ na konci lomítko navíc.

problém s CKeditorem

Po přidání nových doinstalovaných tlačítek (např. font) do full HTML zmizí při editaci článku komplatní zobrazení CKEditoru. Instalace doplňku proběhla dle návodu.Prosím o pomoc. Díky předem

Modul galerie - co nejjednodušší

Prošel jsem otázky zde a díval jsem se i do knížky Drupal 8, ale pořád nejsem moudrý z galerie. Našel jsem i několik modulů, které mají fungovat jako galerie, ale nemohu je všechny testovat.

Zkrácená verze článků - Drupal 8

Dobrý den,
na úvodní stránce zobrazuji články ve zkrácené verzi. U některých článků by se mně hodilo zkrátit, nebo prodloužit zkrácený výpis, případně do zkrácené verze zařadit část článku, která není úplně na začátku článku. Lze to nějak jednoduše zařídit?

reklama
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru