Webkamera

Dobrý den,
hledám nějaké řešení, jak přidat obrázek .jpg z webkamery do stránek postavených na Drupalu. Měl jsem to udělané tak, že kamera odeslala každých 5 minut obrázek na ftp, ten měl pořád stejný název a nový nahradil ten starý. Pak jsem normálně vložil jpg do stránky.
Jenže webkamera odešla a nová neumí posílat obrázek se stále stejným názvem. Vždy si přidá unikátní název. Tak mi teď chodí na ftp obrázky, ale neumím je zobrazit. Jen se mi hromadí ve složce. Chtěl bych vždy zobrazit ten nejnovější, případně několik a staré po nějaké době smazat. Hledal jsem nějaký vhodný modul, ale nic jsem nenašel. Napadá Vás nějaké řešení? Děkuji.

Profile picture for user Jan Polzer

To je tak specifické, že na to ani žádný modul nenajdete. Je potřeba udělat vlastní, který zkrátka do stránky nebo bloku načte zkrátka nejnovější obrázek z dané složky zjištěný pomocí PHP.

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru