ocermis

Obsah uživatele

Vir

Dobrý den,

Zálohování webů

Dobrý den,

chtěl bych své weby postavené na Drupalu 7, pravidelně zálohovat (nejlépe automaticky) na cloud (One drive, Dropbox, Google disk). Poradíte prosím jak na to?

Děkuji

Hodnotíme Zábavu

Dobrý den,
nedávno jsem spustil nový web www.hodnotimezabavu.cz. Chtě bych požádat o Vaše názory na něj. 
Předem děkuji 

Dvojtečka

Dobrý den,
mám jeden hloupý dotaz. Potřebuji se zbavit dvojtečky mezi názvem políčka a obsahem. Rád bych ji nahradil různým počtem mezer. 

Recenze

Mám takový dotaz, na svůj nově připravovaný web potřebuji dostat k jednotlivým typům obsahu recenze.

Omlouvám se obrázky to nějak nevzalo.

Nastavení Colorbox: Content image style: ikonka
Colorbox image style: Original image
Colorbox gallery type: Per post gallery
Colorbox caption: Automatické

O.

Dobrý den,

Zobrazení mam nastaveno viz. obrázek níže. Ano jedna se o Colorbox na hodnotimezabavu.cz. GA se to zobrazuje opravdu jako zobrazení stránek.

Děkuji za pomoc

Dobrý den,

děkuji za zajímavý článek. Měl bych jeden dotaz ohledně GA a Drupal 7. Mám několik stránek na Drupal 7 všechny propojeny s GA a u dvou z nich mi GA načítají nesmyslné počty zobrazení stránek. Návštěvy i uživatelé v pořádku, ale klikne li někdo na obrázek nebo ikonu napočítá to místo jedné návštěvy třeba 20 návštěv. Zkoušel jsem různá nastavení modulu, ale vše bez úspěchu.

Netušíte náhodou kde by mohl být háček.

Předem děkuji za jaký kolik nápad nebo pomoc.

O.

Jak jednoduché, děkuji tento postup mě absolutně nenapadl. Dík

Dobrý den, 
nedávno vyšla aktualizace (7.x- 2.0.-beta1). Rád bych na ní aktualizoval v poznámkách píší, že vyřešili můj problém s Fivestar. 
Ovšem v aktualizacích se mi tato verze nenabídne, když chci přidat noví modul objeví se hláška modul je již nainstalován. Tak ho zkusím odinstalovat a hláška je tam pořád. Zkusil jsem modul i odebrat úplně a to mi shodilo celé stránky. 
Je nějaká možnost jak aktualizovat bez odebrání modulu? 

Předem děkuji za radu
O.
 

Podnětný článek, stránky parádně zrychlily. Ovšem potřeboval bych malou radu jak zprovoznit modul Fivestar. Bez Authcache funguje normálně, ale jak jej zapnu hodnocení se neuloží. Předem dík za radu 
O. 

Tak jsem na to nakonec přišel sám. Klasika pokus omyl. Nejdřív jsem vymazal překlad, potom hlášku zadal PSpadu do vyhledávání. A mazal a mazal, vždy když nastala chyba  krok zpět a znovu. Třeba se to někomu bude hodit.

Zabralo už to funguje. Ještě, že Vás máme. Šetříte nám spousty trápení ;-). 
Ještě jednou děkuji 

Dobrý den, tak jsem na tím včera strávil slušnou řádku hodin. Postupoval jsem podle vaší rady do Metatag + Open Graph u obsahové části jsem zadal toto:
Popis: [node:summary]
Open Graph description: [node:summary]
Open Graph image: [node:field_ikonka] to samé i v pokročilé nabídce.
Open Graph type: volba článek 

Vše se v kódu hlavičky zobrazilo krom Node summar. Možná je to tím, že při editaci článku nepoužívám shrnutí a nechávám ho generovat automaticky (používám TinyMCE 3.4.7).  Je nějaká možnost to "přemostit". 
Dík za radu 

Moc dík za radu parádně to zabralo.