Video přání na Valentýna od JibJab

Stránky JibJab podobně jako každý rok na Vánoce, nabízejí svoje video přání, kde vystupujete v hlavní roli, i na Valentýna. Pokud tento svátek zamilovaných neodmítáte, pak by vás mohlo zajímat, co má JibJab v nabídce na letošního Valentýna.

Reklama

JibJab je známo svými videosekvencemi s různě vtipnými tanečky. I když, ony ve své původní podobě moc vtipné nejsou. Komičnost jim dodá až chvíle, kdy nahradíte obličeje původních protagonistů svými vlastními nebo někoho ze známých. Videa pak můžete zdarma poslat mailem formou odkazu za malý poplatek si je stáhnout do počítače nebo je vystavit třeba na Facebooku.

Pro letošní svátek svatého Valentýna JibJab nabízí video, kde můžete spolu se svým protějškem předvést, co všechno zvládáte na kolečkových bruslích uprostřed prázdného brusliště. V nabídce jsou i starší videa k Valentýnu známá z předchozích let. Z těch, kde můžete doplnit své obličeje (označeny jsou jako Starring you), jsou to například sportovně laděné video s písní Let’s Get Physical, docela komický pánský striptýz a dámský striptýz (vyberte si podle toho, v které roli se chcete ocitnout a kdo je váš miláček), němý film, brazislká samba, tango a mnohá další valentýnská videa.

Jak na video přání k Valentýnu?

Personifikace valentýnského videa na JibJab je velice jednoduchá. Na stránce sendables.jibjab.com/valentines/category/valentines_day klepněte na video, které vás podle návodu zaujalo. Zobrazí se jeho video náhled, kde klepněte na tlačítko Personalize. Pokud jste už dříve JibJab použili a jste přihlášeni, nabídnou se vám k doplnění uložené obličeje. V opačném případě nahrajte a upravte nové z nějakých fotografií v počítači nebo na sociálních sítích. Použít můžete i hlavy připravené od JibJab.

Valentýnské přání / striptýz v podobě videa od JibJab

Valentýnské přání / striptýz v podobě videa od JibJab

Po klepnutí na tlačítko Done uvidíte výsledek, který pak můžete poslat mailem nebo jej nasdílet na internetu či stáhnout.

Tagy: 

Reklama

Komentáře

Zdravím,

přání jsem na webu vytvořil, ale po vytvoření to chce zaplatit... Jde to skutečně poslat mailem zdarma? Nějak se mi to nedaří... Nevím, jestli to nějak souvisí s registrací, ale tu taky mám...

No přijde na to. Některá videa jsou placená, jiná jsou zdarma.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Prosím o radu, hrozně bych si chtěla vytvořit přání,  jenže je to přesně tak jak se ptal kolega přede mnou, vůbec nevím jak to přes ten e-mail udělat a který teda videa jsou zdarma, protože to po mě chce zaplatit úplně vždy. 

Nabídka přání zdarma, po registraci a po zaplacení se průběžně mění.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář