Video přání na Valentýna od JibJab

Stránky JibJab podobně jako každý rok na Vánoce, nabízejí svoje video přání, kde vystupujete v hlavní roli, i na Valentýna. Pokud tento svátek zamilovaných neodmítáte, pak by vás mohlo zajímat, co má JibJab v nabídce na letošního Valentýna.

JibJab je známo svými videosekvencemi s různě vtipnými tanečky. I když, ony ve své původní podobě moc vtipné nejsou. Komičnost jim dodá až chvíle, kdy nahradíte obličeje původních protagonistů svými vlastními nebo někoho ze známých. Videa pak můžete zdarma poslat mailem formou odkazu za malý poplatek si je stáhnout do počítače nebo je vystavit třeba na Facebooku.

Pro letošní svátek svatého Valentýna JibJab nabízí video, kde můžete spolu se svým protějškem předvést, co všechno zvládáte na kolečkových bruslích uprostřed prázdného brusliště. V nabídce jsou i starší videa k Valentýnu známá z předchozích let. Z těch, kde můžete doplnit své obličeje (označeny jsou jako Starring you), jsou to například sportovně laděné video s písní Let's Get Physical, docela komický pánský striptýz a dámský striptýz (vyberte si podle toho, v které roli se chcete ocitnout a kdo je váš miláček), němý film, brazislká samba, tango a mnohá další valentýnská videa.

Jak na video přání k Valentýnu?

Personifikace valentýnského videa na JibJab je velice jednoduchá. Na stránce sendables.jibjab.com/valentines/category/valentines_day klepněte na video, které vás podle návodu zaujalo. Zobrazí se jeho video náhled, kde klepněte na tlačítko Personalize. Pokud jste už dříve JibJab použili a jste přihlášeni, nabídnou se vám k doplnění uložené obličeje. V opačném případě nahrajte a upravte nové z nějakých fotografií v počítači nebo na sociálních sítích. Použít můžete i hlavy připravené od JibJab.

Valentýnské přání / striptýz v podobě videa od JibJab

Valentýnské přání / striptýz v podobě videa od JibJab

Po klepnutí na tlačítko Done uvidíte výsledek, který pak můžete poslat mailem nebo jej nasdílet na internetu či stáhnout.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Zdravím,

přání jsem na webu vytvořil, ale po vytvoření to chce zaplatit... Jde to skutečně poslat mailem zdarma? Nějak se mi to nedaří... Nevím, jestli to nějak souvisí s registrací, ale tu taky mám...

návštěvník

Prosím o radu, hrozně bych si chtěla vytvořit přání,  jenže je to přesně tak jak se ptal kolega přede mnou, vůbec nevím jak to přes ten e-mail udělat a který teda videa jsou zdarma, protože to po mě chce zaplatit úplně vždy. 

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru