Steve Ballmer: nejzábavnější IT postava

Na konci roku už nemá valného smyslu snažit se vytvořit seriozní článek. Na Silvestra a Apríla se na všech webech objevují vážně psané, avšak zcela nepravdivé informace od agentury „zdivočelá kachna“. Když jsem přemýšlel, čím zakončím rok na Maxiorel.cz, jako první mě napadl přehled estrádních vystoupení Steve Ballmera z Microsoftu. A protože první nápady bývají ty nejlepší, zde je máte. 

Z YouTube jsem vybral několik videí, která vás možná pobaví, možná vám jen dokážou, že i lidé v IT průmyslu se dovedou bavit. Myslím, že níže uvedená videa pro vás nebudou neznámá. Nicméně pokud zůstanete v němém úžasu zírat, co to ten vysoce postavený člověk z jedné z největších IT firem předvádí, pak se neděste. Je mnohem lepší koukat se na notorického nadšence, než na suchara, který ze sebe chrlí jen čísla, grafy a prezentace. 

Zde jsou tedy slíbená videa. Na YouTube i jinde na internetu najdete i další videa, kde Steve Ballmer „řádí“, myslím však, že tato jsou nejpodařenější a nejznámější.

Troška historie neuškodí, aneb Ballmer prodává Windows 1.0

Další z výstupů Steve Ballmera

Hezký konec roku přeje Maxiorel.cz. I příští rok se vám budu snažit servírovat spoustu zajímavých článků o softwaru, webových stránkách a programování.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

 Teda na tom předposledním "Developers, developers, developers" videu vypadá dost nechutně, jak je zpocený :) On je takový protipól Billa Gatese, který mi připadá jako takový britský ňouma :)

návštěvník

Americký styl prodeje - jak u Herbalife. Není divu, že má každý Američan doktora přes hlavu - když se celé dni takhle hecují.

Je to nesympatické.

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru