Jak na netradiční novoroční přání online?

Konec roku tu bude za pár dní, proto nastává čas popřemýšlet nad novoročním přáním, které zašlete svým známým. Pokud jste tak již neučinili v rámci vánočního přání a nepopřáli jste kromě hezkých svátků i štěstí do nového roku, pak mám pro vás tip na jedno netradiční novoroční přání, které si můžete na internetu vyrobit.

Předem upozorňuji, že toto novoroční přání není zrovna typické - zprávu, kterou zde vytvoříte, lze použít k různým událostem, zdaleka nejde jen o novoroční přání nebo blahopřání k narozeninám. Na druhou stranu mírná odlišnost od pestrobarevných přání s rozjívenými motivy možná nezaškodí.

Novoroční přání, budeme vytvářet v online aplikaci Get The Message. Pokud ji znáte, už dále asi číst nemusíte, pro ostatní mám jednoduchý návod včetně obrázků s ukázkami.

Jak vytvořit novoroční přání?

Přesuňte se na adresu www.getthemessage.net, kde najdete ukázku různých videí informujících o doručení zprávy. Upozorňuji, že jde o videa „vojenského charakteru", takže pokud cokoli khaki a námořnicky modrého odmítáte, nebude to nic pro vás.

Po dokončení úvodní animace se vám zobrazí pětice možných videí, na kterých se vaše novoroční přání může objevit. Umístěním myši nad video se zobrazí krátká ukázka. Na jedno z videí klepněte a pokračujte tlačítkem Next.

V další části tvorby novoročního přání zadáváte adresy příjemců. Přání lze odeslat i na mobil, což ale nevím, zda funguje v našich podmínkách. Klepněte proto na volbu Email a následně vyberte možnost zadání jednoho (single) nebo více příjemců (group).

Do políčka Friend's name zadejte jméno adresáta. Pokud aplikace takové nezná (což bude většina případů), klepněte na položku Name not listed. Zadání jména má vliv pouze na pozdrav v e-mailu s odkazem na přání. Pokud jméno není v seznamu, v mailu se neobjeví. Do velkého políčka pak zadejte text svého novoročního nebo jiného přání/vzkazu.

Klepněte na tlačítko Preview a prohlédněte si, jak video vypadá. Na obrázku vidíte ukázku přání doručeného na palubu ponorky:

Pokračujte tlačítkem Submit, které zobrazí formulář, kde vyplníte postupně své jméno, svou e-mailovou adresu a e-mailovou adresu člověka, kterému zprávu posíláte. Nakonec klepněte na tlačítko Send a dotyčnému se odešle vzkaz, kde si zprávu může prohlédnout.

Celá tato jednoduchá aplikace slouží jako pomůcka pro agitaci do Královského námořnictva, to si ale můžeme jednoduše odmyslet.

Budete letos posílat novoroční přání e-mailem nebo dáváte přednost papírovému, případně ještě lépe živému kontaktu? Pokud využíváte internet, podělte se s ostatními, kde náměty pro zajímavé novoroční přání hledat.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Já své novoroční přání natočím stejně jako v loni a umístím jej na YouTube, kde si jej budou moci užít všichni :). No a kamarádům, spolužákům, atd. samozřejmě pošlu i odkaz.

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru