Mr.Gentleman

Články autora

IE7Pro dostupné v nové verzi 2.4

Po více než čtyřech měsících se nové verze dočkalo stále populárnější rozšíření webového prohlížeče Internet Explorer - IE7Pro. Tato byla poněkud zvláštně uvolněna nečekaně, bez veřejného beta testování. Důvodem je asi to, že ačkoliv číslo verze poskočilo o jednu desetinku vzhůru, tak tato nová verze je pouze minoritním updatem verze předchozí. Nečekejte tedy mnoho výrazných novinek, jako tomu bylo v předchozích řadách. Přesto se ale něco málo najde:

IE7Pro 2.3 – ve znamení novinek a vylepšení

Po zhruba dvou měsících od posledního vydání, přicházejí vývojáři populárního rozšíření Internet Exploreru s novou verzí IE7Pro 2.3. Nová verze se pyšní především modulem pro zrychlení načítání stránek v Internet Exploreru, možností uložení relací a jejich následného obnovení, nebo i odeslání ve formě odkazů na e-mail, zlepšenou podporou Beta verze Internet Explorer 8 a též mnoha vylepšeními v integrovaném Správci stahování MiniDM. Kompletní seznam změn je k dispozici na na blogu českého překladatele IE7Pro.
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru