Videozáznamy přednášek o IE9 z letošního MIXu pěkně po kupě

Microsoftí akce MIX pořádaná v Las Vegas a každý rok představující různé novinky z oblasti vývojářských a grafických produktů Microsoftu, letos předvedla mimo jiné zajímavé novinky v Internet Exploreru 9. Prohlédněte si nyní v klidu videozáznamy všech přednášek, které se IE 9 týkaly.

O Internet Exploreru 9, resp. o IE9 Platform jsme na Maxiorlovi v uplynulých dnech psali hned v několika článcích a aktualitách. Internet Explorer 9 zatím není ve stavu, kdy by si jej mohl stáhnout běžný uživatel a testovat nějaké nové funkce a uživatelské rozhraní.

K dispozici je však IE9 Platform. Jde o nástroj obsahující vykreslovací jádro prohlížeče, na kterém můžete testovat rychlost načítání stránek, jejich kompatibilitu a především vychytávky IE9 - HTML 5, CSS 3, rychlé zpracování JavaScriptu a další.

Podrobnosti najdete v těchto článcích:

Přednášky, které probíhaly v rámci konference MIX 10, jsou k dispozici ve formě videozáznamů na webu. Pokud jste je neviděli v reálu nebo při živém streamovaném vysílání, můžete si je teď v klidu prohlédnout. Zde jsou. Upozorňuji, že k jejich prohlížení potřebujete mít v počítači Silverlight.

Dean Hachamovitch o IE9

Detailní pohled na Internet Explorer 9 ukážou John Hrvatin a Ted Johnson

Jason Weber a vysoký výkon s HTML 5

Tony Ross a víceplatformní HTML 5

Jon Seitel a vývojářské nástroje v Internet Exploreru

Eric Lawrence a pokročilé ladění webu pomocí nástroje Fiddler

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru