Videozáznamy přednášek o IE9 z letošního MIXu pěkně po kupě

Microsoftí akce MIX pořádaná v Las Vegas a každý rok představující různé novinky z oblasti vývojářských a grafických produktů Microsoftu, letos předvedla mimo jiné zajímavé novinky v Internet Exploreru 9. Prohlédněte si nyní v klidu videozáznamy všech přednášek, které se IE 9 týkaly.
reklama

O Internet Exploreru 9, resp. o IE9 Platform jsme na Maxiorlovi v uplynulých dnech psali hned v několika článcích a aktualitách. Internet Explorer 9 zatím není ve stavu, kdy by si jej mohl stáhnout běžný uživatel a testovat nějaké nové funkce a uživatelské rozhraní.

K dispozici je však IE9 Platform. Jde o nástroj obsahující vykreslovací jádro prohlížeče, na kterém můžete testovat rychlost načítání stránek, jejich kompatibilitu a především vychytávky IE9 - HTML 5, CSS 3, rychlé zpracování JavaScriptu a další.

Podrobnosti najdete v těchto článcích:

Přednášky, které probíhaly v rámci konference MIX 10, jsou k dispozici ve formě videozáznamů na webu. Pokud jste je neviděli v reálu nebo při živém streamovaném vysílání, můžete si je teď v klidu prohlédnout. Zde jsou. Upozorňuji, že k jejich prohlížení potřebujete mít v počítači Silverlight.

Dean Hachamovitch o IE9

Detailní pohled na Internet Explorer 9 ukážou John Hrvatin a Ted Johnson

Jason Weber a vysoký výkon s HTML 5

Tony Ross a víceplatformní HTML 5

Jon Seitel a vývojářské nástroje v Internet Exploreru

Eric Lawrence a pokročilé ladění webu pomocí nástroje Fiddler

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru