Video a striptýz Chippendales zdarma

Máme tu další nadílku odlehčeného videa od JibJab. Tentokrát si můžete přetvořit striptýzové vystoupení od známé partičky Chippendales. Stačí doplnit vlastní obličeje a můžete vyrazit předvést své svaly a plochá břicha dámskému publiku.

Předpokládám, že videa z JibJab pro vás nejsou až tak neznámá. Občas je na Maxiorlovi zmiňuju, naposledy například při příležitosti Sv. Valentýna. Tentokrát známí srandisté vyrukovali s nabídkou striptýzového vystoupení Chippendales. Nebojte se, navzdory varování na začátku videa je toto představení mládeži přístupné, dokonce bych řekl, že více než minulý domácí striptýzový taneček. Ale možná předbíhám.

Důležité je, že nové video máte k dispozici zdarma. Jeho vytvoření probíhá klasicky. Přejděte na adresu Chippendales Dance. Buď klepněte na odkaz Login pod videem, kterým se přihlásíte a budete moci využít svoje dříve nahrané obličeje, případně klepněte rovnou na tlačítko Get Started - video vytvoříte bez registrace, pouze nahráním vlastních fotografií.

Příprava striptýzového videa

Příprava striptýzového videa

Pro zajímavost můžete využít připravených obličejů známých lidí - stačí se přepnout na záložku JibJab Heads. Svůj striptýz a video vám předvede třeba bývalý americký prezident Bush. Vlastní obličeje doporučuji dát někomu z prostředních tanečníků. Ti na boku jsou totiž ve striptýzu vidět minimálně.

Výsledek si prohlédněte tlačítkem Preview, tlačítkem Done se přepnete na formulář, kde najdete embed kódy pro vložení striptýzového videa na své vlastní webové stránky, odeslání e-mailem, stažení nebo umístění na Facebook.

Striptýzové video s Chippendales v akci

Striptýzové video s Chippendales v akci

Pro ilustraci, výsledek může být třeba takovýto:

Video již bylo smazáno

Pokud se vám video líbí, připomínám starší články o JibJab:

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru