Valentýn 2009: tipy na valentýnská přání online

Ač nepatřím k příznivcům oslav na Svatého Valentýna a dávám raději přednost 1. květnu, vybral jsem tipy na valentýnská přání online, které mě letos zaujaly. Současná doba papírovým přáním moc nepřeje, takže pokud si chcete se svou partnerkou či partnerem vyměnit pár jedniček a nul převedených do podoby zamilovaného vzkazu na internetu, čtěte dále.

Pro ty z vás, kdo sice chtějí Valentýna oslavit, ale nemají jej zažitého natolik, aby věděli, kdy onen den nastane, tu mám připomenutí. Valentýnské přání a oslavy můžete naplánovat na 14. února 2009, ostatně jako každý rok.

Vybral jsem dvojici zajímavých valentýnských přáníček, kterou vám dále popíšu. Máte-li tip na něco zajímavého, klidně jej zmiňte i s odkazem v komentářích.

Líbej mě

Že oslavy, svátky a nejrůznější další události v roce nenechávají v klidu pracovníky marketingových oddělení různých firem, je známá věc. V případě svátku Svatého Valentýna se příležitosti chopil Logitech a nabízí vám možnost poslat přáníčko na adrese www.libejme.cz.

Vytvoření líbacího vzkazu je zde velmi jednoduché. Na úvodní stránce Líbej mě klepněte na odkaz podle toho, zda chcete přání poslat jemu nebo jí. Poté se vám objeví prázdný ksichtík a tlačítko Procházet, kterým vyberete fotografii ve svém počítači. Pamatujte na to, že fotka by měla být nakloněná tak, jak naznačuje obrys obličeje na stránce. Velikost obrázku nesmí překročit 1 MB.

Líbej mě od Logitechu

Líbej mě od Logitechu

Po nahrání snímku na web jej můžete přetažením lépe umístit, použijte také tlačítka pro zmenšení a zvětšení. Nastavením potvrďte klepnutím na srdíčko s textem OK. Vyplňte formulář se svým jménem a e-mailovou adresou protějšku a přání mu odešlete.

+ jednoduché ovládání

- poněkud slizký zvukový doprovod

JibJab - zapomeňte na Elfy, je tu Valentýn 2009

Pravidelní čtenáři Maxiorla (a myslím, že nejenom oni) jistě znají přání s vánočními Elfy, které každý rok nabízí zdarma JibJab.com. Tentokrát na vánoční tanečky zapomeňte a zkuste vytvořit něco více valentýnského. Po registraci a přihlášení klepněte na Send eCards a vyberte kategorii Valentine's Day. Seznam valentýnských přání ještě můžete dále vyfiltrovat podle toho, zda jsou určeny jemu (For him) nebo pro ni (For her).

Na výběr máte několik obrázků a videí. Tam, kde je označení Starring you, můžete doplnit vlastní obličeje. Ač riskuji, že zase obdržím od některých čtenářů psychologický profil své osobnosti, tak musím napsat, že nejvíce se mi líbilo valentýnské přáníčko se striptýzem. JibJab nabízí dvě varianty, kde svůdně (tedy ve stylu JibJab hračiček) tančí buď muž, nebo žena.

Klepněte na obrázek s náhledem přání, prohlédněte si jej tlačítkem Play a klepněte na Presonalize & Send. Pokud jste vytvářeli vánoční Elfy, pak se vám v nabídce pod animací zobrazí již vytvořené obličeje, v opačném případě můžete na web nahrát své vlastní fotografie a v jednoduchém průvodci je oříznout tak, aby z nich zbyl jenom obličej.

Příprava valentýnského přání na JibJab

Příprava valentýnského přání na JibJab

Tváře přetáhněte na obrázek a klepněte na tlačítko Preview, kterým si výsledné valentýnské přání prohlédnete. Po klepnutí na tlačítko Done se vrátíte zpět k úpravám, kde opět tlačítkem Done své valentýnské přání dokončíte a budete jej moci poslat na zadaný e-mail nebo vložit na svůj web.

Jeden z možných výsledků

Jeden z možných výsledků

+ spousta zábavných přáníček

- menší problémy s Adobe Flash 10

Tento článek bych rád doplnil komentáři s náměty na další online valentýnská přání, jak jsem již zmínil nahoře. Nebojte se tedy a posílejte své tipy. Jen prosím, abyste odkazy dávali do textu, převedou se automaticky. Odkazy v boxíku o autorovi budou odstraněny, pokud se nepodepíšete.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Dotaz na autora článku:
Zkoušel jsem vytvořit přání na JibJab (samozřejmě to stím striptýzem :-) ), ale nepodařilo se mi to. Chce to zaplatit a zadarmo to nejde. Ne že bych za to nějakou tu korunu nechtěl dát, ale nevím jak zaplatit v dolarech přes internet. Zkoušel jsem to přes mou VISA kartu z České spořielny a nezadařilo se.
Nebo to jde nějak obejít a vytvořit to jedno přání zadarmo???
Díky předem za odpověď.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, já používám PayPal. Co se týče karty České spořitelny, resp. i jiných bank, tak praxe je taková, že z bezpečnostních důvodů na kartách nejsou internetové operace povoleny. Stačí zajít na pobočku a o tuto možnost požádat, pak už Vám na internetu půjde platit bez problémů.

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru