Taskforce pomůže s vytvářením úkolů v Gmailu

Aplikace Taskforce dokáže proměnit všechny vaše zprávy v Gmailu v úkoly a poskytne vám nástroje na jejich sdílení, organizaci a další správu.

Taskforce, jenž je dostupný pro Chrome, Firefox a Internet Explorer, přidá do vašeho Gmailu několik nových tlačítek a vylepšení. Pokud například otevřete e-mail, uvidíte pod předmětem zprávy dvě nová tlačítka - Convert to New Task (Převést na nový úkol) a Add to Existing Task (Přidat k existujícímu úkolu).

Nový úkol můžete vytvořit i nezávisle na příchozím e-mailu kliknutím na tlačítko Plus v nástrojové liště. Ke každému úkolu můžete přidat datum, spolupracovníky a vlastní komentář.

Taskforce vám také umožní vytvářet "seznamy," což jsou jinak řečeno skupiny, do kterých můžete řadit své jednotlivé úkoly (například "Osobní" nebo "Pracovní"). Jednotlivé úkoly mohou být v případě potřeby přiřazeny i do několika seznamů.

Pokud k nějakému úkolu přidáte spolupracovníka, Taskforce mu automaticky odešle e-mail. Přidat můžete samozřejmě i více spolupracovníků a žádný z nich nemusí mít Taskforce nainstalován - daný úkol se jim zobrazí jednoduše kliknutím na odkaz v těle mailu. 

A právě snadná domluva na spolupráci více osob na daném úkolu odlišuje Taskforce od konkurenčních úkolových služeb.

Jedinou nevýhodou je, že Taskforce nenabídne připomínky a upozornění na to, že má být daný úkol splněn (u úkolů nemůžete ani nastavit přesný čas jejich splnění, ale pouze datum). I tak je však tento bezplatný přídavek při používání Gmailu cenným pomocníkem.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru