Jak na nejlepších devět fotek z Instagramu? Výběr pro rok 2020

Pokud fungujete na sociálních sítích, pak jste u svých kamarádů jistě zaznamenali sdílení koláže s nejlepšími fotkami na jejich profilu za uplynulý rok. Chcete ji vyrobit také, ale používat standardní aplikaci Layout a ručně do ní dávat fotky se vám nechce? Případně se vám nechce hledat, které fotky zaujaly vaše followery nejvíce?

Pro letošek mám tipy hned na dvě služby pro vygenerování nejlepších fotek z vašeho instagramového účtu.

Pokud je váš instagramový profil veřejný, pak je to velice jednoduché. Přejděte na stránku bestnine.net a zadejte název svého instagramového účtu do formuláře. Aplikace bude chvíli chroustat data a následně vám zobrazí výsledek. Trvalo mi to desítky minut, na webu je zmínka, že si můžete na svých nej devět z Instagramu počkat i deset minut. Zájem o službu je evidentně veliký. Loni a předloni však byl výsledek mnohem rychlejší.

Výstup z tohoto udělátka je k dispozici ve střech podobách. Ta výchozí vloží do obrázku kromě koláže také celkový počet lajků a příspěvků za letošní rok. Druhá pak vyrobí jen čistou koláž.

Hotovou koláž pak uložíte do telefonu či tabletu a nasdílíte na Instagram. Nejlépe samozřejmě s hastagem #2020bestnine. Přímo ze stránky ji nasdílíte na Facebook nebo Twitter.

Fotky na Instagram nasdílíte s malým trikem i s webovým prohlížečem přímo v počítači, bez mobilu. Radil jsem už dříve v článku Jak poslat fotky na Instagram z počítače, bez mobilu.

Rychleji a bez čekání vám letos pomůže služba Top Nine Creator Kit, dříve známá jako topnine.co. I zde stačí zadat název instagramového účtu. Následně je ale třeba doplnit i mailovou adresu, na kterou vám přijde upozornění na hotový obrázek a přihlásíte se tak i k newsletteru. Na druhou stranu lze jeho odběr snadno odhlásit a tato služba nabízí výsledek opravdu instantní.

#2020bestnine

Obrázek s devíti nejlepšími posty jsem měl vlastně okamžitě. Navíc v nastavení najdete volby, zda k fotkám doplnit i počty srdíček a další informace. Výsledek lze stáhnout v několika podobách v závislosti na zvolené šabloně. I tato služba má k dispozici mobilní aplikaci.

Budu rád, když budete sledovat i můj instagramový profil polzerjan. Dávám tam různé fotky ze svých výletů, byť pravda: letos jsem se kvůli karanténám a práci nedostal na tolik míst, jako dříve.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru