MS Office 2010

V této sekci webu maxiorel.cz najdete články věnované kancelářskému balíku MS Office 2010. Postupně se zaměříme na novinky v jednotlivých aplikacích z Office 2010, češtinu v uživatelském rozhraní i jednotlivých funkcích, budeme vás informovat také o tom, zda je nový MS Office 2010 již k dispozici pro stažení.
V tuto chvíli (12. srpna 2009) je k dispozici pouze download verze označené jako Microsoft Office 2010 Technical Preview, a to prostřednictvím programu Microsoft Connect.

Microsoft vydal Office 2010 SP1

Microsoft vydal Office 2010 SP1

Microsoft vydal Service Pack 1 pro kancelářskou sadu Office 2010.

SP1 pro Office 2010 bude již v polovině léta

SP1 pro Office 2010 bude již v polovině léta

Microsoft plánuje vydat service packy pro Office 2010 a SharePoint 2010 v polovině léta.

Microsoft prodává 10 licencí Windows 7 za sekundu

Microsoft prodává 10 licencí Windows 7 za sekundu

Microsoft oznámil, že během uplynulého měsíce prodával téměř 10 kopií Windows 7 za sekundu.

Microsoft Office 2010 oficiálně vydány

Microsoft Office 2010 oficiálně vydány

Kancelářský balík Office 2010 od Microsoftu se v Severní Americe začíná prodávat ve třech verzích.

Office 2013 - co můžeme čekat po vydání Office 2010

Office 2013 - co můžeme čekat po vydání Office 2010

Microsoft nedávno představil novou verzi svého kancelářského balíku, Microsoft Office 2010. Málokdo však ví, že společnost již potichu pracuje na nové verzi - Office 15.

microsoft

Office Web Apps oficiálně spuštěny - vyzkoušejte je

Microsoft včera oficiálně vydal webové verze Wordu, Excelu, PowerPointu a OneNote.

Docs.com: online Office od Microsoftu zdarma

Docs.com: online Office od Microsoftu zdarma

V tuto chvíli pouze po žádosti o registraci, do budoucna však zcela otevřená. Taková je online kancelář Docs.com, která využívá online podobu Microsoft Office. Po přihlášení účtem z Facebooku můžete začít vytvářet, sdílet a nahrávat dokumenty pro Word, Excel a PowerPoint.

Microsoft Office 2010 jde do výroby

Microsoft Office 2010 jde do výroby

Microsoft dokončil vývoj nové verze svého kancelářského balíku a Microsoft Office 2010 tak míří do výroby.

Office Starter: jak budou vypadat bezplatné Office

Office Starter: jak budou vypadat bezplatné Office

Microsoft včera poprvé blíže promluvil o bezplatné verzi svého kancelářského balíku. Na co se můžeme těšit? O balíku Microsoft Office Starter 2010, který by měl být zdarma, avšak obsahovat bude pouze základní nástroje, toho doposud Microsoft příliš neprozradil.

Je známo konkrétní datum uvedení Office 2010

Ačkoliv měla řada redaktorů i lidí z IT branže u nás i v zahraničí svoje pochybnosti ohledně splnění slibu, který nám dal na začátku roku Steve Ballmer, opravdu se tak stalo. Microsoft totiž právě sdělil konkrétní datum uvedení Office 2010 na trh.

Jaké budou hardwarové nároky Office 2010?

Samotný Microsoft v této věci naznačil, že PC s Office 2003 si nemusí nutně poradit i s verzí Office 2010. Naopak ty, jež svedou Office 2007 bez problémů zvládnou i Office 2010.

Potvrzeno datum uvedení MS Office 2010

Zpočátku se informace o uvedení objevovaly na značně neoficiálních webech, nicméně nyní ji potvrdila i samotná mluvčí Microsoftu.

MS Office 2010 public beta ke stažení na internetu

Nejnovější veřejná beta-verze kancelářského balíku řady Office 2010 má být sice oficiálně uvedena až teprve za týden, nicméně již teď se dá dohledat na internetu.

Microsoft Office Web Apps: Ještě stále kapku nedopečené

Datum uvedení kompletní online verze Microsoft Office je velká událost. O to větší v souvislosti se zjištěním, že již dobrých 20 % uživatel pravidelně používá Google Docs.

Vyzkoušejte Microsoft Office Web Apps - ihned a bez čekání (návod)

Jak jistě dobře víte, Microsoft připravuje webovou podobu svých kancelářských aplikací. V tuto chvíli probíhá veřejné testování určené jen pro vyvolené uživatele, kteří se zaregistrovali a dostali pozvánku. Ovšem je tu poměrně jednoduchý trik, jak si Microsoft Office Web Apps vyzkoušet ihned a bez čekání.

Webová Office již nestihnou srpnové technické preview

Poté, co “prošvihnul” svůj původní srpnový termín, slíbil Microsoft, že se testovací verze nových webových Office objeví zkrátka již “brzy”.

První pohled na MS Office 2010 - Outlook 2010

Další díl seznámení s novinkami v kancelářskému balíku MS Office 2010 bude patřit poštovnímu programu, kalendáři, plánovači a úkolníku v jednom - podíváme se tedy na novinky, které přináší Outlook 2010. Zásadní změnou a pro mnohé možná šokem, je kompletní přechod uživatelského rozhraní na pás karet Ribbon.

První pohled na MS Office 2010 - PowerPoint 2010

Prezentační program PowerPoint považuji za třetí nejpoužívanější součást kancelářského balíku MS Office. V rámci seriálu s představením novinek v MS Office 2010 Technical Preview se dnešní článek bude věnovat právě novinkám a vylepšením, které svým uživatelům nabídne PowerPoint 2010, jako například editaci videa, vylepšené animace nebo nové šablony.

Hlasujte, co chcete v nových Office!

Dvojice v Microsoftu zaměstnaných osob, pánové Steve Zaske a Luke Foust, vytvořila webovou stránku MakeOfficeBetter.com, na níž může naprosto kdokoliv projevit svoje přání ohledně dalších vlastností / oprav v nových Office.

Webová Microsoft Office si nepotrpí na Operu

Za předpokladu, že používáte webový prohlížeč Opera či Google Chrome, pak raději neočekávejte příliš od chystaných webových Office od Microsoftu, jež se mají objevit spolu s Office 2010 dalším rokem.

Stránky

Subscribe to RSS - MS Office 2010