Ovládejte Excel jako expert

Nových funkcí v programu Microsoft Excel stále přibývá. A není se čemu divit, vždyť MS Excel je stále vysoce používaným programem pro tvorbu tabulek, grafů analýz a přehledů. Znalost tohoto programu je dlouhodobě uváděna jako jedna z nejdůležitějších dovedností pro pracovní uplatnění a lidé, kteří jej ovládají, jsou navíc lépe placeni.

Není to dobrý důvod k tomu, abyste se Excel naučili ovládat jako profesionálové?

Excel

Představte si, že umíte vytvářet kontingenční tabulky, ovládat funkci SVYHLEDAT, formátovat čísla a data či vytvářet grafy s logickými popisky, aniž byste k tomu potřebovali rady zkušenějších kolegů. Ohromte ostatní tzv. “wow” prvkem, tedy různými tlačítky, posuvníky, tajným menu “Vývojář” či formulářovým prvkem “Směnárna”. Vaše  cena na trhu práce rázem stoupne.

Kde začít, aby mě to nic nestálo?

Vyhledejte si nějaký návod na MS Excel zdarma. Hledejte různé tipy a triky. Vyzkoušejte třeba vzdělávací platformu VímVíc.cz, kde je kurz MS Excel zdarma. Ten přináší několik EXCELentních tipů pro rychlejší práci s tabulkami, který vám následně ušetří 20 %-40 % vašeho času. A ten můžete věnovat třeba své rodině nebo koníčkům.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru