Ovládejte Excel jako expert

Nových funkcí v programu Microsoft Excel stále přibývá. A není se čemu divit, vždyť MS Excel je stále vysoce používaným programem pro tvorbu tabulek, grafů analýz a přehledů. Znalost tohoto programu je dlouhodobě uváděna jako jedna z nejdůležitějších dovedností pro pracovní uplatnění a lidé, kteří jej ovládají, jsou navíc lépe placeni.

Není to dobrý důvod k tomu, abyste se Excel naučili ovládat jako profesionálové?

Excel

Představte si, že umíte vytvářet kontingenční tabulky, ovládat funkci SVYHLEDAT, formátovat čísla a data či vytvářet grafy s logickými popisky, aniž byste k tomu potřebovali rady zkušenějších kolegů. Ohromte ostatní tzv. “wow” prvkem, tedy různými tlačítky, posuvníky, tajným menu “Vývojář” či formulářovým prvkem “Směnárna”. Vaše  cena na trhu práce rázem stoupne.

Kde začít, aby mě to nic nestálo?

Vyhledejte si nějaký návod na MS Excel zdarma. Hledejte různé tipy a triky. Vyzkoušejte třeba vzdělávací platformu VímVíc.cz, kde je kurz MS Excel zdarma. Ten přináší několik EXCELentních tipů pro rychlejší práci s tabulkami, který vám následně ušetří 20 %-40 % vašeho času. A ten můžete věnovat třeba své rodině nebo koníčkům.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář