Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

Články autora

Windows 7 prolomily hranici 10 %

Operační systém Windows 7 dosáhl dle nejnovějších měření společnosti Web Applications na psychologickou hranici v podobě 10 % uživatelské základny, které dosáhl o dobrý rok dříve, nežli jeho předchůdce Windows Vista.

Sharp vyvinul 3D displej pro mobilní zařízení

Společnost Sharp, která již dávno není jen synonymem pro LCD panely a tiskárny, o sobě dává stále častěji vědět i na poli technologických inovací. Jedna z těch posledních je displej určený pro mobilní zařízení, který dá i bez brýlí vzniknout iluzi 3D prostoru.

Asustek chystá Asus Eee Pad

Firma Asustek, která se stala synonymem úspěšnosti moderních netbooků, se nechala slyšet, že na taiwanském Computexu uvede svůj první „iPad Killer“ ve formě malého a levného tabletu.

Poslední Firefox řady 3.0 uveden

Společnost Mozilla oznámila, že nyní, zhruba necelé dva roky od původního data uvedení, uvolní poslední přírůstek do řady webových prohlížečů Firefox 3.0. Připomínáme, že jde o verzi označenou číslem 3.0.19.

Acrobat.com přidává službu Workspace Tools

Pokud jde o moderní práci v prakticky veškerém softwaru, tak trendem poslední doby je poskytovat zákazníkům také doprovodné online služby. A přesně takovou službou je i další novinka nalézající se na Acrobat.com, která umožňuje skupinkám uživatel sdílet virtuální pracovní plochy.

Jak mohou vlády napomoci v boji proti malwaru?

Velkým problémem dneška stále zůstává bezpečnost průměrného PC. Běžný uživatel často ani netuší co je to malware, natož, jak se proti němu chránit. Objevilo se proto několik zajímavých názorů, jak se s věcí vypořádat za pomoci domácích vlád.
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru