Jak vypnout SMS ve Facebook Messengeru?

Facebook Messenger pro mobilní platformy vytrvale nabízí, že se postará i o vaše SMS a spojí je spolu se zprávami na sociální síti do jednoho komunikačního balíčku. Pokud jste této nabídce podlehli a nyní hledáte, jak ji zrušit, je tu pro vás krátký návod.

Reklama

Před pár měsíci jsem si koupil nový telefon s Androidem, přeinstaloval do něj všechny své oblíbené programy a začal neustále odmítat výzvu Messengeru, abych si do něj přidal i SMS zprávy. Nakonec jsem podlehl zvědavosti a zkusil, jaké to bude, když budu zprávy z chatu i SMS číst v jednom komunikačním nástroji.

Musím říct, že už po pár dnech mi to přišlo neskutečně otravné. SMS v Messengeru jako takovém se mi prostě nelíbí. Navíc mi vadí mix známých a přátel z Facebooku s cizími či pracovními kontakty v SMS.

Zrušení SMS v Messengeru – návod

K mému překvapení jsem nemohl rychle najít žádnou funkci či nastavení, které by vše v telefonu vrátilo do původního stavu. Čili SMS ve své vlastní aplikaci a zprávy / Messenger Facebooku jen se svým obsahem. Již žádné plovoucí anonymní obrázky z SMS od cizích lidí!

Nakonec jsem nastavení našel, takže zde je krátký návod, jak SMS z mobilního Facebook Messengeru odpárat. Třeba vám také ušetří zbytečné zkoumání telefonu:

Tip: v nabídce s nastavením, kterou vyvoláte klepnutím na svou fotku v rohu, najdete i řadu dalších zajímavých nastavení toho, jak se Messenger má ve vašem telefonu chovat.

Reklama

Komentáře

Hodne pomohlo. Priserne otravne. Dekuji.

Přidat komentář