Jak na nejlepších devět fotek z Instagramu? #2019bestnine

Pokud fungujete na sociálních sítích, pak jste u svých kamarádů jistě zaznamenali sdílení koláže s nejlepšími fotkami na jejich profilu za uplynulý rok. Chcete ji vyrobit také, ale používat standardní aplikaci Layout a ručně do ní dávat fotky se vám nechce? Případně se vám nechce hledat, které fotky zaujaly vaše followery nejvíce?
reklama

Pokud je váš instagramový profil veřejný, pak je to velice jednoduché. Přejděte na stránku bestnine.net a zadejte název svého instagramového účtu do formuláře. Aplikace bude chvíli chroustat data a následně vám zobrazí výsledek. Dnes, ke konci roku 2019 mi to trvalo asi minutu, na webu je ale zmínka, že si můžete na svých nej devět z Instagramu počkat i deset minut. Zájem o službu je evidentně veliký.

Výstup z tohoto udělátka je k dispozici ve střech podobách. Ta výchozí vloží do obrázku kromě koláže také celkový počet lajků a příspěvků za letošní rok. Druhá pak vyrobí jen čistou koláž.

#2019bestnine

Hotovou koláž pak uložíte do telefonu či tabletu a nasdílíte na Instagram. Nejlépe samozřejmě s hastagem #2019bestnine. Přímo ze stránky ji nasdílíte na Facebook nebo Twitter.

Fotky na Instagram nasdílíte s malým trikem i s webovým prohlížečem přímo v počítači, bez mobilu. Radil jsem už dříve v článku Jak poslat fotky na Instagram z počítače, bez mobilu.

Pokud dáváte přednost aplikacím, tak na zmíněné stránce najdete tlačítka s odkazem do AppStore i Google Play. Ale je to podle mě zbytečné, aplikace funguje dostatečně i přímo ve webovém prohlížeči. I v mobilních.

Zmíněná webová služba samozřejmě není jediná, se kterou pořídíte výběr svých nejoceňovanějších fotografií na Instagramu. Z podobného soudku je topnine.co. Zde ovšem pozor, pro zobrazení fotografií vyžaduje zadání e-mailu.

Budu rád, když budete sledovat i můj instagramový profil polzerjan.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer a Site Builder a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Knihy o Drupalu

Kniha Drupal 8 Kniha Drupal 7 333 tipů a triků pro Drupal
Více na KnihyPolzer.cz

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru