Betaverze Aomei Dynamic Disk Manageru vám umožní efektivně spravovat disk

Společnost Aomei Technology spustila betatesting nové aplikace s názvem Dynamic Disk Manager. Jde o řešení typu vše v jednom se základními i pokročilými funkcemi pro optimalizaci, vyladění výkonu a celkovou správu pevného disku. Program mimo jiné umožňuje předělat strukturu pevného disku nebo přidávat/odebírat jednotky k poli RAID.

Pokud se chcete do beta testování zapojit, stáhněte si aplikaci a nainstalujte ji. Program je přehledný a práce v něm intuitivní, i když není zcela jistě vhodný pro začátečníky. V horním menu se nacházejí navigační menu a v levém panelu s názvem General Operations a Wizards jsou konkrétní volby jako Zmenšit oddíl, Smazat oddíl, Zformátovat oddíl, Přidat disk do pole RAID nebo Odstranit disk z pole RAID.

V hlavním okně je pak zobrazen detailní popis disku a jeho jednotlivých oddílů. Velikost oddílů lze upravit jednoduše kliknutím na daný oddíl, potažením myší a následným kliknutím na tlačítko Commit v horním menu.

Aomei Disk Manager

Správce disků Aomei Dynamic Disk Manager - hlavní okno

Podobně jednoduše probíhá také přidání oddílu do pole RAID. Stačí kliknout na Add Drive to RAID v levém panelu Wizards, zvolit daný oddíl a kliknout na tlačítko Next, Finish a nakonec Commit v horním navigačním menu. Oddělení oddílu z RAID probíhá stejně, akorát se provádí kliknutím na možnost Remove Drive from RAID v menu Wizards.

Aomei Disk Manager

Správce disků Aomei Dynamic Disk Manager - průvodce

Po ukončení beta testování bude vybráno dvacet nejaktivnějších uživatelů, kteří poskytli nejcennější odezvu a objevili nejvíce chyb. Těm pak bude zdarma poskytnuta plná verze Aomei Dynamic Disk Manager Server Edition. Navíc bude náhodně vybráno deset betatesterů, kteří obdrží Aomei Dynamic Disk Manager Unlimited Edition.

Další informace o programu najdete na webu Dynamic Disk.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru