Zrcadlový odraz snadno a rychle

Při tvorbě grafiky pro webové stránky se setkáte s řadou požadavků - jedním z nich je i vytvoření zrcadlového odrazu vybraného obrázku. Pokud vám připadá podobný úkol příliš složitý, nebo naopak příliš jednoduchý na to, abyste se kvůli tomu obtěžovali zapnout grafický editor, pak můžete využít jednu jednoduchou webovou aplikaci. Zrcadlový obraz pak vytvoříte během několika okamžiků.

Touto aplikací je web s poněkud krkolomným názvem Reflectz.net. Vše, co se po načtení jeho stránek zobrazí, je jednoduchý formulář pro nastavení velikosti odrazu (v procentech výšky původního obrazu) a průhlednosti.

Zrcadlový odraz snadno a rychle

Do políčka From file vyberte po stisku tlačítka Procházet soubor s obrázkem, ke kterému chcete zrcadlový obraz doplnit. Podporovány jsou soubory JPEG, GIF a PNG do velikosti 300 kB. Obrázek lze načíst také zadáním jeho adresy na webu.

Výsledek může vypadat například takto:

Zrcadlový odraz snadno a rychle

Reflectz.net je jednoduchá online aplikace, jakých jsou na internetu mračna. Abych se přiznal, mám je rád. V řadě případů je totiž načtení stránky v prohlížeči, který je otevřen neustále, rychlejší než otevření grafického editoru. Navíc u online aplikací určených jen k jednou účelu se nemusíte zdržovat výběrem potřebných nástrojů.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru