Vánoční přáni: Elfové jsou zpět

Oblíbené vánoční přání v podobě animovaných vánočních Elfů, kterým dodáte vlastní obličeje, bude k dispozici i letos. Pro všechny, kteří se mailem ptali na dostupnost Elfů, mám tedy dobrou zprávu.

Reklama

Vánoční přání získalo díky rozvoji internetu novou podobu. Většina z nás zapomíná na klasické papírové pohlednice a kartičky a dává přednost elektronickému pozdravu. Pokud vám nejsou proti mysli skřítkové, kteří se objevují spíše v mytologii jiných národů, pak vyzkoušejte Vánoční přání s Elfy v hlavní roli.

Jde o klasickou flashovou aplikaci, do které nahrajete svoje obličeje (z počítače nebo Facebooku), a ty se pak objeví v různých komických tancovačkách. Vánoční Elfové se stali hitem, pravidelně se objevují ve vánočním čase v kooperaci firem JibJab a OfficeMax.

Včera jsem dostal do e-mailu pozvánku na letošní podobu vánočních Elfů. Jsou tedy opět k dispozici a věřím, že k velké radosti mnoha uživatelů. Práce s aplikací je stejná jako loni. Nahrajete až pět ksichtíků, v prohlížeči je přizpůsobíte do postavičky a vyberete si některý z pěti nabízených tanečků. Pokud se nepletu, je zde oproti loňsku navíc video nazvané Singing.

Vánoční přání s Elfy

Vánoční přání s Elfy

Video můžete poslat zdarma nebo vložit na svůj web. Stažení je opět zpoplatněno. Trošku mi vadí, že nelze použít již připravené obličeje, které registrovaní uživatelé mají u JibJab nakopírovány.

Nezbytné odkazy:

http://elfyourself.jibjab.com

Nejlepší vánoční přání letošního roku (Elfové jsou tu zas)

Reklama

Přidat komentář