Vánoční přáni: Elfové jsou zpět

Oblíbené vánoční přání v podobě animovaných vánočních Elfů, kterým dodáte vlastní obličeje, bude k dispozici i letos. Pro všechny, kteří se mailem ptali na dostupnost Elfů, mám tedy dobrou zprávu.

Vánoční přání získalo díky rozvoji internetu novou podobu. Většina z nás zapomíná na klasické papírové pohlednice a kartičky a dává přednost elektronickému pozdravu. Pokud vám nejsou proti mysli skřítkové, kteří se objevují spíše v mytologii jiných národů, pak vyzkoušejte Vánoční přání s Elfy v hlavní roli.

Jde o klasickou flashovou aplikaci, do které nahrajete svoje obličeje (z počítače nebo Facebooku), a ty se pak objeví v různých komických tancovačkách. Vánoční Elfové se stali hitem, pravidelně se objevují ve vánočním čase v kooperaci firem JibJab a OfficeMax.

Včera jsem dostal do e-mailu pozvánku na letošní podobu vánočních Elfů. Jsou tedy opět k dispozici a věřím, že k velké radosti mnoha uživatelů. Práce s aplikací je stejná jako loni. Nahrajete až pět ksichtíků, v prohlížeči je přizpůsobíte do postavičky a vyberete si některý z pěti nabízených tanečků. Pokud se nepletu, je zde oproti loňsku navíc video nazvané Singing.

Vánoční přání s Elfy

Vánoční přání s Elfy

Video můžete poslat zdarma nebo vložit na svůj web. Stažení je opět zpoplatněno. Trošku mi vadí, že nelze použít již připravené obličeje, které registrovaní uživatelé mají u JibJab nakopírovány.

Nezbytné odkazy:

http://elfyourself.jibjab.com

Nejlepší vánoční přání letošního roku (Elfové jsou tu zas)

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru