tagBeep se postará o kontrolu vašeho webu

Služba tagBeep vás upozorní vždy, když se na vašich webových stránkách objeví chyby a problémy jako dlouhá odezva, prázdné stránky nebo chyby v kódu. Jakmile tagBeep zjistí nějaký problém, zobrazí pošle vám SMSkou nebo e-mailem varování.

Aplikace (dostupná je webová i desktopová) vám umožní přidat zdarma až padesát webových stránek, které jsou monitorovány. Na zjištěný problém vás tagBeep bez problémů upozorní prostřednictvím bezplatné SMS zprávy (ano, i Česká republika je podporována, ovšem při našem testu na číslo od T-Mobile SMS nedorazila) nebo prostřednictvím e-mailu.

tagBeep umí také pořizovat screenshoty vašeho webu v daných intervalech a monitorovat web z dvou odlišných lokací - USA a Evropy. To se hodí v případě, kdy váš web nefunguje pouze v některé zemi a vy tak vidíte, že jde pouze o lokální problém.

Díky sledování webu ze dvou rozdílných lokací tak můžete rychle zjistit, zda je problém spojen s vaším webovým serverem či nikoli. Díky Tyto pokročilé funkce tak tagBeep odlišují od konkurenčních služeb typu Are My Sites Up, WUMP a EasyNetMonitor.

tagBeep

tagBeep - přehled sledovaných webů

Jakmile vstoupíte na tagBeep, musíte se zaregistrovat a přihlásit. Registrace je zdarma. Po přihlášení se objevíte na záložce My checks, kde můžete přidat svůj první web kliknutím na Add your first check now. Druhá záložka je Settings (Nastavení), která umožňuje změnit časové pásmo, přidat číslo mobilního telefonu, kontaktní informace nebo změnit přihlašovací údaje.

tagBeep

tagBeep - graf posledních měření odezvy stránky, pod ním najdete tabulkový přehled

Při zadávání URL webu lze nastavit, jakým způsobem chcete být upozorněni na případný problém - SMS nebo e-mailem - a v jakých časových intervalech.

V hlavním menu na záložce Checks máte několik možností:

  • Latest Activity (zobrazí, zda je stránka online a funkční)
  • Responde time (ukáže data o odezvě z EU a USA včetně přehledného grafu)
  • Screenshots (zobrazí screenshot webu, který je pořizován v daných intervalech)
  • Edit check (úprava nastavení daného webu)
  • Delete check

tagBeep

tagBeep - screenshot z poslední změny stavy daného webu

Pokud si stáhnete utilitu, zobrazí se seznam přidaných webových stránek v systémové liště. U všech webů, které jsou v provozu a v pořádku je zobrazena zelená ikona, u ostatních červená. V přehledu můžete u každého webu zobrazit detailní report, který je vytvářen ve vámi vymezených intervalech.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

Komentáře k článku

návštěvník

tak testuju na tom jednu stranku a jeden skript a zda se ze je to zatim OK, jedu na O2 

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru