Sdílete data snadno a rychle se službou Ge.tt

Pokud často sdílíte fotografie a dokumenty se svými přáteli a kolegy, pravděpodobně víte, jak zdlouhavé může být nahrávání obrázků a souborů na některé služby. Jednoduchá webová aplikace s názvem Ge.tt vám ušetří čas i energii.

Reklama

Jděte na stránky Ge.tt a vytvořte si bezplatný účet. Následně klikněte na Select files a vyberte soubory, které chcete sdílet. Každý soubor, který na Ge.tt nahrajete, bude mít svou vlastní krátkou URL.

Pokud na Ge.tt něco nahrajete a následně se rozhodnete, že k tomu chcete přidat více souborů, můžete to udělat kliknutím na tlačítko Add files. Sdílet můžete libovolné množství souborů a posílat je můžete neomezenému počtu lidí.

Ge.tt

Sdílení souboru ve službě Ge.tt

Na každé stránce s nahraným souborem jsou tlačítka, pomocí nichž jej můžete jednoduše sdílet na Twitteru, Facebooku nebo prostřednictvím e-mailu. Pokud zvolíte e-mail, můžete zprávu odeslat pomocí vlastního mailového klienta nebo zjednodušeného rozhraní Ge.tt.

Jedinou nevýhodou Ge.tt je, že nahrané soubory expirují po devadesáti dnech. Většině uživatelů by to však nemělo vadit, neboť jde o dostatečně dlouhou dobu. Pokud byste chtěli soubory uchovávat na internetu delší dobu (či je zde dokonce zálohovat), můžete využít služeb jako je Flickr, Dropbox nebo PicasaWeb. Na druhou stranu pokud potřebujete rychle a bezpracně sdílet nějaký soubor, Ge.tt je jednoznačnou volbou.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář