Sdílete data snadno a rychle se službou Ge.tt

Pokud často sdílíte fotografie a dokumenty se svými přáteli a kolegy, pravděpodobně víte, jak zdlouhavé může být nahrávání obrázků a souborů na některé služby. Jednoduchá webová aplikace s názvem Ge.tt vám ušetří čas i energii.

Jděte na stránky Ge.tt a vytvořte si bezplatný účet. Následně klikněte na Select files a vyberte soubory, které chcete sdílet. Každý soubor, který na Ge.tt nahrajete, bude mít svou vlastní krátkou URL.

Pokud na Ge.tt něco nahrajete a následně se rozhodnete, že k tomu chcete přidat více souborů, můžete to udělat kliknutím na tlačítko Add files. Sdílet můžete libovolné množství souborů a posílat je můžete neomezenému počtu lidí.

Ge.tt

Sdílení souboru ve službě Ge.tt

Na každé stránce s nahraným souborem jsou tlačítka, pomocí nichž jej můžete jednoduše sdílet na Twitteru, Facebooku nebo prostřednictvím e-mailu. Pokud zvolíte e-mail, můžete zprávu odeslat pomocí vlastního mailového klienta nebo zjednodušeného rozhraní Ge.tt.

Jedinou nevýhodou Ge.tt je, že nahrané soubory expirují po devadesáti dnech. Většině uživatelů by to však nemělo vadit, neboť jde o dostatečně dlouhou dobu. Pokud byste chtěli soubory uchovávat na internetu delší dobu (či je zde dokonce zálohovat), můžete využít služeb jako je Flickr, Dropbox nebo PicasaWeb. Na druhou stranu pokud potřebujete rychle a bezpracně sdílet nějaký soubor, Ge.tt je jednoznačnou volbou.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru