Proč vyžít pronájmu internetového obchodu?

V dnešním článku se podíváme na to, jaké možnosti má v dnešním online světě začínající eshopař. Prvním krokem je samozřejmě vlastní obchod. V daném směru se nabízí využití free systémů, využití vlastního naprogramovaného řešení, nebo využití pronájmu. A právě poslední zmíněná tvorba internetového obchodu patří mezi ty nejjednodušší, jaké vůbec jsou. A to hned z několika důležitých hledisek, mezi které patří doslova bleskové spuštění, ale také nízká měsíční cena, která tak dokáže velmi dobře konkurovat ostatním zmíněným možnostem. A to s ohledem na poskytovaný komfort a stabilitu.

Cena by měla odrážet možnosti, jaké potřebujeme

Je pravdou, že v internetovém světě je několik velkých hráčů, kteří toto řešení nabídnou. Nutno ale říci, že vybíráme-li podle ceny, je třeba zohlednit i to, zda ji skutečně využijeme na maximum- v mnoha případech totiž můžeme platit za funkce a moduly, které nevyužijeme ani jednou. Proto správná cena eshopu by měla být variabilní, a měla by plně odrážet naše potřeby – logicky bychom tedy měli platit jenom za to, co chceme. Tohoto systému využívá například Atomer, kde si lze z modulů a funkcí vybrat ty, které využijeme, a jejich cena se nám následně strhává z předplaceného kreditu.

Od jednoho produktu, k rozsáhlému internetovému obchodnímu domu

Ještě před tím, než se na dráhu eshopaře vydáme, bychom si měli ujasnit, jakým konkrétním směrem chceme jít. A to s ohledem na nabízené produkty. V dnešním online světě určitě neplatí, že více znamená lépe. Naopak hitem je v poslední době jednoproduktový eshop, který cílí na rychloobrátkové zboží za nízkou cenu, ale s udržením vysoké marže. Detailní popis, řada fotografií a jednoduchý objednávkový proces jsou poté cestou k tomu, jak maximalizovat případnou konverzi, ale i jak výrazně zapracovat na on page faktorech, které nás vystřelí ve vyhledávačích na přední příčky. Toho obchody o tisících položkách s duplicitními popisy jenom těžko dosáhnou.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru