Přeměňte se na Simpsonovi online

Oblíbili jste si žlutou rodinku Simpsonových? Jestliže jste skalními fanoušky, pak můžete vyzkoušet, jaké by to bylo, kdybyste i vy vypadali jako Simpsonovi. Ne, nemusíte vážit cestu do dalekého Springfieldu, Simpsonovi se můžete stát i online. Nevěříte? Připravte si svou fotografii, jdeme na to.

Simpsonovi se těší stále větší oblibě. Existuje spousta webů, na kterých můžete najít flashové hry se Simpsonovými, různé materiály, věci ke stažení nebo propagační předměty v e-shopech. Do podobné skupiny webů patří i simponizeme.com. Jedná se o stránku, kde nahrajete svou fotografii a automat se postará o to, abyste za chvíli vypadali „žlutě". Stanete se tak Simpsonovi online.

Připravte si tedy svou fotografii o rozměrech alespoň 640 x 480 px, do prohlížeče zadejte výše uvedenou stránku (resp. klepněte na uvedený odkaz) a pusťte se do toho.

Simpsonovi online

Jako první klepněte na úvodní stránce na tlačítko Simpsonize yourself. Uvidíte příklady vhodných a nevyhovujících fotografií. Váš snímek by měl zachycovat především obličej, který pak automat přemění tak, abyste vypadali co nejvíce jako Simpsonovi.

Klepněte na tlačítko Upload Photo, vyberte svůj snímek v počítači a počkejte, než bude odeslán do automatu.

Po načtení fotografie do stroje na „výrobu" Simpsonových (dobře, tak toustovače, chcete-li), určete tlačítkem, zda jste muž (Dude) nebo žena (Chick). Táhlem nastavte svůj věk. Nabídnuté obličeje slouží k výběru barvy kůže pro vašeho Simpsona. Ve třech nabídkách pod nimi nastavte oblečení, vousy a typ vlasů. Pokud vám anglická slovíčka nebudou nic říkat, nebojte, nastavení budete moci za chvíli změnit výběrem z obrázků. Jakmile se dokončí odpočet a jste hotovi s nastavením, klepněte na tlačítko Simponize Me.

Nyní opět chvíli počkejte, než toustovač zobrazí vaši fotografii. Automat by měl sám rozpoznat hlavní část fotografie, na které je váš obličej a zobrazit ji v políčku. Jste-li připraveni se přeměnit na Simpsonovi online, klepněte na tlačítko Simpsonize.

Chobotnice z Marsu (nebo co to je) se pustí do díla a za chvíli z vás bude kreslená postavička.

Upravte vzhled svému Simpsonovi

Další fází tvorby vašeho Simpsona bude nastavení tváře, vlasů, typu postavy a doplňků. Každá z voleb na levé straně zobrazí možné úpravy v podobě obrázků uprostřed. Klepněte na některý z nich a sledujte, jak se změní výsledná postavička. Tlačítkem plus a minus ji můžete přibližovat a oddalovat.

Tlačítkem Compare můžete náhled Simpsona střídat s původní fotografií a porovnávat tak rozdíly.

Stáhněte si Simponovi do počítače

Jakmile máte svou postavičku vytvořenu, máte na výběr dvě možnosti. Buď klepněte na odkaz register, zaregistrujte se a získejte možnost si svou postavičku uložit pro pozdější úpravy. Druhou možností je okamžité stažení Simpsona do počítače nebo jeho odeslání e-mailem.

Registrace je velmi jednoduchá. Nejprve zadáte datum svého narození (měsíc, den, rok), poté vyplníte jméno, e-mailovu adresu, heslo a další údaje. Ihned poté jste automaticky přihlášeni. Není třeba žádné potvrzování, ani opouštět stránku. Po přihlášení se vám dole objeví tlačítko Save Image. Klepněte na něj a uložte si vytvořeného Simpsona pod nějakým názvem.

Pro uložení obrázku do počítače, klepněte na odkaz export napravo. Toustovač vás požádá o výběr akce. Simpsonovi jsou totiž připraveni ke stažení jako běžný obrázek nebo jako ikonka. Klepněte na jednu z voleb a vyberte si složku, do které se obrázek uloží.

Dialog pro výběr typu obrázku ke stažení můžete zavřít křížkem a pomocí červených šipek okolo obrázku si zvolit pozadí u svého Simpsona. Poté můžete obrázek znovu uložit klepnutím na tlačítko Export.

Jak vidíte, vytvoření vlastních Simpsonů je velmi jednoduché. Pokud se na webu zaregistrujete, pak si všechny vytvořené a uložené postavičky můžete prohlížet po stisku odkazu your character na levé straně toustovače. Nicméně vytvoření Simpsonových funguje i bez registrace.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Jo, to bylo super. Jen škoda, že už to nefunguje. Ale já jsem si nechal nakreslit obrázek podle fotky ve stylu simpsonů u zlutarodinka.cz a je to uplně boží !!! :D

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru