PhotoFunia: váš obličej na tričkách celebrit (a nejen to)

Na internetu najdete několik online aplikací, které dovedou vaši fotografii umístit do nejrůznějších koláží. Poměrně bez námahy tak vzniknou fotomontáže, kde je váš portrét na titulní straně prestižního magazínu, nebo kde se bavíte s nějakou celebritou. Online aplikace PhotoFunia je však v něčem jiná. Nabízí velký výběr fotek a především automatickou detekci vašeho obličeje. Fotky před nahráváním nemusíte nijak upravovat.

Chcete se vyfotit spolu s Paris Hilton? Chtěli byste, aby vaši fotku nosila na tričku třeba Angelina Jolie? S online aplikací PhotoFunia to není problém. Stačí, abyste někde našli svou fotografii v souboru s velikostí menší jak 2 MB a můžete začít.

Přejděte na webovou stránku www.photofunia.com a vyberte si některou z mnoha nabízených fotomontáží. Výběr je opravdu velký. Nahrávat můžete nejenom své fotografie, ale i své kamarády a poslat jim pak obrázek, který je třeba potěší nebo rozesměje. Vše je totiž zdarma, včetně možnosti následného stažení vytvořené fotografie.

PhotoFunia

PhotoFunia

Jak vložit tvář do existujícího snímku

Po kliknutí na některý z obrázků na titulní straně se vám zobrazí jeho větší náhled. Klepněte na tlačítko Choose File. Zobrazí se klasický dialog pro výběr souboru. Najděte svou fotografii a otevřete ji. Poté počkejte, než ji PhotoFunia k sobě načte.

PhotoFunia

PhotoFunia

Ihned po odeslání vašeho snímku na server se zobrazí vybraná fotografie, do které je zakomponován váš obličej. Všimněte si, že PhotoFunia nevyžaduje jakékoli nastavování rozměrů, natočení nebo posunu snímku. Automaticky rozpozná obličej na dodané fotografii a do koláže jej zakomponuje.

Angelina s mojí fotkou na tričku

Angelina s mojí fotkou na tričku

Tipy pro práci s PhotoFunia

  • Soubor s vaší fotografií musí být menší jak 2 MB
  • Použijte ostrou fotografii
  • Obličej by měl být zabrán zepředu
  • Na fotografii by nemělo být členité pozadí, ideální je fotka na občanku nebo řidičák

Já a Paris Hilton

Já a Paris Hilton

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Škoda, chtěl jsem být na tričku Chucka Norrise, ale nemají ho v repertoáru :)

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru