Acronis True Image 10 Personal Edition: skvělý zálohovací program zadarmo

Získejte zadarmo jeden z nejlepších zálohovacích programů pro počítače s Windows. Jde o verzi předcházející té aktuální, to však nic nemění na skvělé nabídce, díky které získáte program zabezpečující váš počítač před ztrátou dat. Akce je časově omezená, takže neváhejte.

Reklama

Acronis True Image patří k zálohovacím programům, které se specializují na vytvořené zálohy celého pevného disku, resp. diskového oddílu. Díky tomu můžete z vytvořených záloh obnovit celý systém, nejenom jednotlivé soubory. Výhoda takového zálohování s Acronis True Image je snad zřejmá...

Máte-li zálohu diskového oddílu, pak po poruše disku stačí spustit Acronis True Image (třeba ze zaváděcího média) a nahrát data ze zálohy. Po obnově budete mít k dispozici systém se všemi svými soubory v podobě, v jaké se nacházel, když jste zálohu vytvářeli. Nemusíte nic znovu instalovat a ušetříte tak i několik hodin času.

Tyto zálohy lze samozřejmě využívat i k naprosto jednoduchému zálohování souborů. Nebudete-li muset kvůli poruše hardwaru nebo poškození systému obnovovat úplně vše, můžete si ze zálohy vytáhnout fotografii či dokument, který jste v počítači třeba omylem přepsali. Záložní soubor lze totiž připojit jako další virtuální diskovou jednotku a pracovat s ní v souborovém správci.

Jak získat Acronis True Image 10 Personal Edition zdarma

Přejděte na adresu www.acronis.co.uk/mag/ati10pe, kde vyplníte registrační formulář. Jméno, příjmení a e-mail jsou povinná políčka. Povinné je rovněž uvedení dalších časopisů, které čtete. Proč - uvedená adresa je totiž v první řadě určena čtenářům anglického vydání PC Worldu, kteří program naleznou zřejmě na CD příloze časopisu.

Další informace o Acronis True Image

O zálohovacím programu Acronis True Image, jsem se rozepsal v článku Výměna a klonování disku v notebooku.  Můžete si přečíst i mou recenzi Acronis True Image 11 - dokonalé zálohování diskových oddílů, nebo články věnované tomuto programu na ExtraWindows.cz.

Acronis True Image Home 2009

Acronis True Image Home 2009

Zdroj: LifeHacker

 

Reklama

Komentáře

jsem trotl, ale nenašel jsem link na stažení...

Mohl by jste mne nenápadně načutnout správným směrem??

Pepík

Po přihlášení k účtu klepněte na Product registration a zadejte své sériové číslo. Web by vám měl nabídnout odkaz ke stažení.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Zaregistroval jsem se, potvrdil registraci, ale e-mail se slíbeným sériovým číslem mi v žádném ze 2 pokusů nedorazil... :-(

Po registraci dojde e-mail s potvrzovacím odkazem. Na odkazované stránce dostanete heslo. Klepnete na odkaz You can login here. V políčku Login to your account se přihlásíte se svým mailem a vygenerovaným heslem. Měl by dojít také e-mail s sériovým číslem k programu.

Zdá se, že dnes nabídka již vypršela. Měl někdo dnes (5. 2.) více štěstí?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Problém je v tom, že mi nepřišel žádný e-mail obsahující sériové č. ani včera večer. Zřejmě to vypršelo teda hodně rychle... :-(

Vypadá to tak,
:(
...ale e-maily mají
Pepík

Měl jsem stejný problém: I po dvou pokusech a kliknutích na potvrzovací link nic nepřišlo (stejně jako se nic neobjevilo na mém účtu na Acronis webu).

Dnes (6.2.) se mi však poštěstilo. Na ten starší potvrzovací odkaz jsem kliknul znova a během pár vteřin mi bylo doručeno sériové číslo. :-)

EDIT: Hmm, jak se dívám, tak s instalátorem to bude horší.

Na odkaz ke stažení instalátoru jsem narazil v jedné diskusi k tomuto tématu volné registrace. Někdo to naštěstí dal na Rapid: http://rs270.rapidshare.com/files/194367958/TI_10_p_en.exe

U Acronisu asi mají smysl pro humor. Všechno se mi podařilo, poslali mi nejen heslo, ale i produktový klíč. A na poslední straně, kde bylo zapsáno všechno, co jsem potřeboval, mi přišel dvojřádek s tím, že potřebný software ke stažení najdu v časopisu PC World. Šikovní hoši.

Vzhledem k tomu, že ta akce byla určena pro čtenáře PCW, tak se ani nedivím :)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Jasně, já to vzal jako dobrý vtip. Povedlo se jim to hlavně v tom, že nechali člověka absolvovat celý proces registrace.:-))

Však. Stačí najít instalátor jinde (třeba na výše uváděném odkazu) a číslo máte legální a zdarma ;).

Slepé kuře našlo zrno! Fakt se to povedlo, z instalátoru jsem si stáhnul program, zadal číslo a mám neomezenou verzi 10.0. Díky všem za rady!

Přidat komentář