Wunderlist: prima úkolníček nejenom pro Android

Jednou z aplikací, kterou používám na tabletech, mobilu i počítači, je Wunderlist. Jedná se o povedený, zdarma dostupný úkolníček, s pěkným uživatelským rozhraním. Synchronizuje se přes cloud, takže na všech svých zařízeních vidím, co jsem si naplánoval.

Wunderlist je kompletně v češtině, takže nebudete mít problém s jeho ovládáním. Jednotlivé úkoly lze rozdělit do libovolného počtu seznamů, které se objeví v přehledu na levé straně aplikace. Pořadí seznamů snadno změníte pouhým přetažením položek.

Úkoly do vybraného seznamu přidáte velmi jednoduše zadáním textu do políčka, které je nad přehledem úkolů. Vybrané položky lze označit štítkem. Každý úkol u sebe má samozřejmě zaškrtávací políčko, klepnutím do něj úkol označíte za splněný a ze seznamu zmizí. Nesmaže se úplně, v nastavení Wunderlistu si můžete hotové úkoly zviditelnit.

Wunderlist

Je dobré vědět, že v nastavení Wunderlistu si můžete změnit pořadí, v jakém jsou úkoly seřazeny a také je nasdílet s jinými uživateli. Měnit lze i pozadí aplikace a nastavit upozorňování. Nechybí prohledávání úkolů.

Wunderlist (mimochodem, aplikace roku 2013 na Macu) možná není nejdokonalejší plánovací aplikace, ani nenabízí kvanta funkcí, ale o to je mi sympatičtější. Já osobně nepotřebuji proracovaný úkolníček, u kterého bych trávil hodiny plánováním a vymýšlením zbytečností. Pro zapsání nápadů, které bych rád zrealizoval, poznámek pro nákup a podobné činnosti je ideální. Vyzkoušejte.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru