Vyhrajte zájezd na zápas Česko–Španělsko s CZECHIA.COM

CZECHIA.COM slaví 20 let poskytování profesionálního webhostingu a připravila pro vás speciální akci. Sbírejte body za registrace EU domén a vyhrajte zájezd na Česko–Španělsko.

Akci pro vás CZECHIA.COM přichystala ve spolupráci se sdružením EURid a cestovní kanceláří FotbalTour.cz. Co můžete vyhrát? Zájezd pro dvě osoby na fotbalový zápas do Francie a mnoho dalších hodnotných cen. 

Vyhrajte zájezd na zápas Česko–Španělsko s CZECHIA.COM

Zapojte se a vyrazte na zápas s EU doménou

Třeba to budete právě vy, kdo uvidí zápas Česko–Španělsko naživo. Dopřejte si pořádný fotbalový zážitek a sledujte utkání velkých fotbalových hvězd přímo v Toulouse. Jak se do soutěže zapojíte?

Zaregistrujte si novou nebo prodlužte stávající EU doménu v období od 1. 2. do 31. 3. 2016 od CZECHIA.COM a automaticky se zařadíte do naší soutěže. CZECHIA.COM patří k předním poskytovatelům webhostingových služeb a nabízí přes 400 celosvětových doménových koncovek. V tomto období si evropskou doménu zaregistrujete za výhodnou cenu 99 Kč bez DPH. 

Při registraci či prodloužení získáte první body, které můžete dále navyšovat. Body navíc dostanete i za aktivaci našich profesionálních hostingových služeb. První dva soutěžící s nejvyšším počtem nasbíraných bodů pak odměníme zájezdem pro 2 osoby na utkání Česko–Španělsko.

Hlavní ceny: dva zájezdy pro 2 osoby na Česko–Španělsko

Dva nejúspěšnější z vás vyhrají zájezd pro dvě osoby na utkání Česko–Španělsko v termínu od 11. do 14. 6. 2016. Pojede se z Prahy do francouzského města Toulouse. Odjezd z Prahy se uskuteční v sobotu 11. 6. ve večerních hodinách. V ceně zájezdu je i ubytování. Ve volném čase pak můžete vyrazit na prohlídku města.

Chcete vidět na vlastní oči největší hvězdy světového fotbalu? Stačí si zaregistrovat EU domény u CZECHIA.COM.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Zoner

Placená inzerce společnosti ZONER software, a.s.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru