Tip: Jak streamovat hudbu z Dropboxu na iPhone/iPad

Máte ve svém iPhonu, iPodu nebo iPadu málo místa na ukládání své oblíbené hudby? Stáhněte si aplikaci BoxyTunes a tento problém již nikdy nebudete muset řešit. Hudbu budete přehrávat z internetového úložiště.

Reklama

BoxyTunes je aplikace v ceně dvou dolarů, která vám umožní streamovat hudbu z účtu u služby Dropbox na váš iPad, iPod touch nebo iPhone (pokud máte samozřejmě Wi-Fi nebo 3G připojení k internetu).

Proč byste něco takového chtěli dělat? Hlavním důvodem je, že Dropbox vyřeší vaše problémy s místem. Pokud má váš iPhone pouhých 8GB paměti a jen vaše hudební knihovna má 20 GB, bez cloudové služby byste tento problém těžko řešili. To však s Dropboxem a aplikcí BoxTunes již nemusíte řešit - svou oblíbenou hudbu streamujete přes internet podobně jako třeba rádio.

BoxyTunes

BoxyTunes

Dropbox nabízí 2 GB prostoru pro každého uživatele zdarma (na to jak celá služba funguje, se můžete podívat na webu Dropboxu). Pokud byste měli zájem o více prostoru, budete muset zaplatit.

BoxyTunes

BoxyTunes

Tarif s 50 GB si můžete pořídit za 10 dolarů měsíčně (necelých dvě stě korun), za 100 GB pak zaplatíte 20 dolarů měsíčně. BoxyTunes podporují formáty AAC, MP3, M4A a další kompatibilní s operačním systémem iOS. Velkou výhodou aplikace je, že běží na pozadí, takže můžete na svém iPodu/iPadu/iPhonu pracovat podle libosti a při tom poslouchat písničky.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář