Pro webaře: stáhněte si Firefox Developer Edition

V Česku i jinde je sice momentálně populárnější Google Chrome, já však již řadu let nedám dopustit na webový prohlížeč Firefox. Také jste si jej oblíbili? A používáte při tvorbě webů klasickou instalaci s vývojářskými doplňky nebo Firefox Developer Edition?
reklama

Speciální vývojářský balíček Firefoxu má oproti běžné instalaci několik odlišností. Na první pohled se liší vzhledem - používá tmavé téma vzhledu. Z pohledu vývojáře je zajímavější, že je obohacen o různá vývojářská rozšíření, která v klasické verzi nenajdete.

Firefox Developer Edition

Využijete vizuální pomůcku pro úpravu CSS animací, měření rychlosti načítání stránky, vylepšenou práci s CSS, zabudované vývojářské rozšíření Valence a mnoho dalšího. A také si díky Firefox Developer Edition vyzkoušíte, jak bude váš web fungovat v následující verzi Firefoxu. Používá totiž aktualizační kanál aurora, takže dostává častější aktualizace v podobě betaverzí.

Všechno se dá v podstatě doplnit do klasického Firefoxu, ale proč nemít jeden Firefox na běžné prohlížení webu a vytuněný vývojářský nástroj zvlášť? Stahujte z mozilla.org/cs/firefox/developer.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Má jediná myšlenka je, co z toho asi ve verzi 57, která vyjde 14. listopadu, přestane fungovat :-(

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru