Pro webaře: stáhněte si Firefox Developer Edition

V Česku i jinde je sice momentálně populárnější Google Chrome, já však již řadu let nedám dopustit na webový prohlížeč Firefox. Také jste si jej oblíbili? A používáte při tvorbě webů klasickou instalaci s vývojářskými doplňky nebo Firefox Developer Edition?

Speciální vývojářský balíček Firefoxu má oproti běžné instalaci několik odlišností. Na první pohled se liší vzhledem - používá tmavé téma vzhledu. Z pohledu vývojáře je zajímavější, že je obohacen o různá vývojářská rozšíření, která v klasické verzi nenajdete.

Image
Firefox Developer Edition

Využijete vizuální pomůcku pro úpravu CSS animací, měření rychlosti načítání stránky, vylepšenou práci s CSS, zabudované vývojářské rozšíření Valence a mnoho dalšího. A také si díky Firefox Developer Edition vyzkoušíte, jak bude váš web fungovat v následující verzi Firefoxu. Používá totiž aktualizační kanál aurora, takže dostává častější aktualizace v podobě betaverzí.

Všechno se dá v podstatě doplnit do klasického Firefoxu, ale proč nemít jeden Firefox na běžné prohlížení webu a vytuněný vývojářský nástroj zvlášť? Stahujte z mozilla.org/cs/firefox/developer.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru