Pro webaře: stáhněte si Firefox Developer Edition

V Česku i jinde je sice momentálně populárnější Google Chrome, já však již řadu let nedám dopustit na webový prohlížeč Firefox. Také jste si jej oblíbili? A používáte při tvorbě webů klasickou instalaci s vývojářskými doplňky nebo Firefox Developer Edition?

Reklama

Speciální vývojářský balíček Firefoxu má oproti běžné instalaci několik odlišností. Na první pohled se liší vzhledem - používá tmavé téma vzhledu. Z pohledu vývojáře je zajímavější, že je obohacen o různá vývojářská rozšíření, která v klasické verzi nenajdete.

Firefox Developer Edition

Využijete vizuální pomůcku pro úpravu CSS animací, měření rychlosti načítání stránky, vylepšenou práci s CSS, zabudované vývojářské rozšíření Valence a mnoho dalšího. A také si díky Firefox Developer Edition vyzkoušíte, jak bude váš web fungovat v následující verzi Firefoxu. Používá totiž aktualizační kanál aurora, takže dostává častější aktualizace v podobě betaverzí.

Všechno se dá v podstatě doplnit do klasického Firefoxu, ale proč nemít jeden Firefox na běžné prohlížení webu a vytuněný vývojářský nástroj zvlášť? Stahujte z mozilla.org/cs/firefox/developer.

Tagy: 

Reklama

Komentáře

Má jediná myšlenka je, co z toho asi ve verzi 57, která vyjde 14. listopadu, přestane fungovat :-(

Přidat komentář