Multihosting od ACTIVE 24 výrazně šetří za provoz webů a aplikací!

Místo 5 hostingů stačí pouze jeden multihosting, který poskytuje nadstandardní parametry a mnoho dalších výhod.

Multihostingový balíček HOME od ACTIVE 24 poskytuje jedinečnou příležitost, jak ušetřit na nákladech za provoz webových stránek nebo aplikací. Multihosting umožňuje za cenu jednoho provozovat až 5 samostatných webhostingů. Funguje tak, že si v rámci multihostingového balíčku můžete zřídit až pět samostatných virtuálních serverů a na nich provozovat libovolné weby nebo aplikace.

K dispozici je celková prostorová kvóta 5 GB, kterou lze rozdělit mezi jeden až pět webhostingů (virtuálních serverů). Každý webhosting pak obsahuje databázi a skripty podle zvoleného operačního systému, FTP přístup, neomezený počet e-mailových schránek i CRON, tedy vše, co je pro provoz náročného webu nebo aplikace třeba.

Vše se jednoduše ovládá on-line v administračním rozhraní, kde si můžete v rámci multihostingu založit nový webhosting (virtuální server), přiřadit mu diskový prostor, nastavit e-mailové schránky, spustit databázi a další.

Multihosting od ACTIVE 24 však nabízí ještě mnohem víc. Součástí služby je non-stop zákaznická podpora i záruka kvality služeb daná SLA. Multihosting podporuje nejmodernější technologie, jakými jsou IPv6, DKIM a šifrované FTP, které zaručují maximální bezpečnost služby.

Běží na špičkových serverech Hewlett-Packard, které jsou pod nepřetržitým monitoringem zkušených administrátorů. Na jednotlivých virtuálních serverech lze také jedním kliknutím spustit nejpoužívanější open-source redakční systémy WordPress, Joomla a Drupal a během několika málo minut tak můžete začít pracovat na novém webu nebo blogu.

Multihostingový balíček HOME stojí 129 Kč měsíčně.  Za tuto cenu nabízí 5 samostatných webhostingů (virtuálních serverů) s dostatkem prostou (5 GB) pro provoz webu, databáze i e-mailových schránek a další nadstandardní parametry (OS Linux nebo Windows, 5x databáze MySQL / MSSQL, 5x PHP/ASPX skripty, 5x FTP přístup, neomezený počet e-mailových schránek, CRON a další).

Více informací na www.active24.cz

 

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: placená inzerce

Články označené jako placená inzerce jsou obsah, za který zadavatel inzerce zaplatil provozovateli tohoto webu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru