Maxiorel Copy2Backup v časopisech

Čtete počítačové časopisy? Pak jste se možná v některých z nich setkali se zmínkou o zálohovacím programu Maxiorel Copy2Backup. Zatím nejnovější verze 3 byla zveřejněna v Computeru 21/06 a také ve slovenském počítačovém časopisu PC Revue 11/06.

Časově omezená sleva

Čtenářům Computeru byla nabídnuta sleva na tento zálohovací program. Nabídka je časově omezena, takže stahujte, zkoušejte a případně registrujte. Podrobnosti ke slevě najdete na cédéčku Computeru v popisku programu.

Máte připomínky k ovládání?

V PC Revue 11/06 najdete článek Dáta pre každé vrecko od Ondreje Macka. Věnuje se popisu přenosných pevných disků a obecně zálohování a přenosu dat. Za testem externích pevných disků je uveden přehled několika zálohovacích programů, mezi kterými je právě i Maxiorel Copy2Backup (s menším překlepem v názvu). Drobná výtka směřuje k ovládání programu – pokusím se jej tedy i na základě reakcí od uživatelů v dalších verzích vylepšit.

Tímto bych také děkuji Miru Karkušovi, který mě na článek v PC Revue upozornil.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru