Maxiorel Copy2Backup v časopisech

Čtete počítačové časopisy? Pak jste se možná v některých z nich setkali se zmínkou o zálohovacím programu Maxiorel Copy2Backup. Zatím nejnovější verze 3 byla zveřejněna v Computeru 21/06 a také ve slovenském počítačovém časopisu PC Revue 11/06.
reklama

Časově omezená sleva

Čtenářům Computeru byla nabídnuta sleva na tento zálohovací program. Nabídka je časově omezena, takže stahujte, zkoušejte a případně registrujte. Podrobnosti ke slevě najdete na cédéčku Computeru v popisku programu.

Máte připomínky k ovládání?

V PC Revue 11/06 najdete článek Dáta pre každé vrecko od Ondreje Macka. Věnuje se popisu přenosných pevných disků a obecně zálohování a přenosu dat. Za testem externích pevných disků je uveden přehled několika zálohovacích programů, mezi kterými je právě i Maxiorel Copy2Backup (s menším překlepem v názvu). Drobná výtka směřuje k ovládání programu – pokusím se jej tedy i na základě reakcí od uživatelů v dalších verzích vylepšit.

Tímto bych také děkuji Miru Karkušovi, který mě na článek v PC Revue upozornil.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru