Jak lokalizovat pozici mobilního telefonu přes internet?

Trápí vás, že nevíte, kde se zrovna pohybuje váš partner, zaměstnanec, nadřízený, kolega? Nevadí. Stačí, aby měl u sebe zapnutý mobilní telefon. Přes internet totiž můžete velice jednoduše zjistit aktuální pozici jakéhokoli mobilního telefonního čísla. Stačí jej zadat do příslušného formuláře a chvilku počkat.

Reklama

Formulář na níže uvedeném odkazu funguje spolehlivě, jen musíte počítat s tím, že lokalizace telefonního čísla daného mobilního telefonu chvilku trvá.

Na oplátku vám aplikace zobrazí nejenom místo, kde se zadaný mobilní telefon nachází, ale nabídne vám i satelitní snímek konkrétního místa.

Jak lokalizovat mobil - krok za krokem

Přejděte na adresu www.trackapartner.com. V rozbalovací nabídce vyberte stát - připojujete-li se z Česka, měla by se Česká republika vybrat automaticky. Pokračujte zadáním předvolby (+420) a telefonního čísla mobilního telefonu, který chcete lokalizovat. Pokračujte klepnutím na tlačítko Start Searching.

Po spuštění lokalizace telefonního čísla se spustí vyhledávací panel, ve kterém můžete postupně sledovat propojení vyhledávací aplikace na lokalizační družice.

Po úspěšné lokalizaci zadaného mobilního telefonního čísla se zobrazí satelitní snímek, který bude ještě třikrát nazoomován.

Celá aplikace je zdarma a myslím si, že vás určitě překvapí, s jakou přesností funguje. Její technologické řešení je přitom velice jednoduché, vyzkoušejte a uvidíte. Budu samozřejmě rád, když do komentářů napíšete, jak přesné bylo vyhledání vámi zadaného telefonního čísla.

Poněkud serioznější návod pro lokalizaci a vyhledávání mobilního telefonu najdete v článku Jak lokalizovat a najít mobilní telefon: kompletní přehled.

Reklama

Komentáře

Brácha mi nebral telefon, tak jsem si ho zkusil lokalizovat a je to hodně přesný :-D

Zdravim, jak bych měl lokalizovat něčí telefon odkaz uvedený výše byl jen nějaký vtip, nechci se nikam registrovat ale pouhé zjištění aktuální polohy mobilního telefonu jak to mám tedy zjistit?

Zdravím. Lokalizovat cizí telefon může jenom operátor a bezpečnostní složky, Vy se k jejich technologii nedostanete. Stačí nad tím trochu popřemýšlet. Můžete ale lokalizovat svůj vlastní mobil, pokud v něm bude příslušný software - v článku zmíněný WaveSecure nebo něco podobného.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

nejlepsi reseni je kdyz vystrcis hlavu s vokna a zakricis

 

Tak jsem si lokalizoval přítelkyni, která momentálně šla na nákupy. Už se na ni těším, až přijde domů, já ji dám nákupy, mrcha jedna.

První jsem lokalizoval přítelkyni, pak jsem zkoušel bráchu a teď se jdu opít :-D

Holt, někdy je lepší nevědět :-)

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Horší pak je dovědět se, když to dělá přítelkyně s bráchou. :-D

Vynikající, rychlé, přesné a hlavně zdarma!

Lokalizoval jsem babičku...

Co to je za nesmysl? Když zadám číslo mobilního telefonu, je spuštěna animace, na jejímž konci je š***jící pár:)
Spíš mi to příjde jako sběrač na telfonní čísla...

všichni ostatní pochopili, že jde o vtip...

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

To je ale kravina tyhle vtipy , bych jim takové stupidní vtipy zathnul.

:-)))))))))))))))))))
Mimochodem, tahle stránka / vtip je velice starý, divím se, že jste se s tím ještě nesetkal. Tak pro příště, lokalizovat mobilní telefon jen tak nejde, protože to by signál nesměl jít přes vysílače operátora toho daného mobilu, jedině policie může za jistých okolností hovor zaměřit.

ty si nejakej chytrej

ne ne je blbej

Program na to existuje. Stačí hledat. Je to ale zpoplatněno za jednotlivé lokace

 

Ahoj, prosím tě můžeš mi napsat, kde najdu ten placený program na lokalizaci mobilního telefonu?

Moc děkuji Pavel

Zobrazilo to moji pritelkyni s nejakym hajzlem ktery ji to delal? Mam se s ni rozejit? Prosim poradte.

nerozcházet, naopak..vzít sí ji za manželku..tím mně odpadnou mnohé starosti:-))..a hlavně se pak k mý dětem chovej jako k vlastním:-))

Povedená záležitost, zatím jsem neznal :D

To je hodně starý :))

Dobrý sranda

Jak mohli vědět,že zrovna budu hledat,kde se nachází manžel?:-)

Myslím, že každý nejprve hledá partnera/partnerku =D

To je divné......proč by se ségra m***la s chlapem, který má na sobě plavky.......je to sice blondýna, ale že by byla až tak blbá xD

To jsem nevěděl jáký jsem samec. Musel jsem být hodně nalitej. nepamatuju si kde jsem nechal mobil ani ten zážitek. nevím, co mě mrzí víc.

Přijde mi divný, že chlap a ženská v plavkách mr.. v lese, daleko od nějaký vody, to je asi for?

tohle je hodně starý. docela jste zaspal s touhle srandičkou :-( nuda

Cca rok zpátky už to tu bylo, to jsi něco objevil:-/

Tak to je mazec !!!!

Tak já nevím, mě to nějak nefunguje:(

Máte nainstalován Flash Player?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

dosť dobré...dal som si lokalizovat svoje číslo a prichytil som sa ako trtkám...hehe...a ja že prečo sa tak potím...

Ahoj ja by som chcel ozaj lokalizovať telefon cez internet len neviem ako na to, tato vaša ukážka je velka sranda.Chcel by som niečo čomu sa da verit pokial o niečom takom vieš tak mi to prosimta posli budem ti nesmierne zaviazany diky a maj sa pekne Tibor

zběrač na telefoní čísla .. velmi přesně řečeno .. akorát k čemu jim asi budou ... každopádně jsem se lokalizoval a jen zíral co že se vlastně děje :)

TAK VOBEC TO NEFUNGUJE

No to je zase pškná ptákovina, vůbec to nefunguje, je to zase jen sranda... Kde se asi ta aplikace dá stáhnout? :-)

Supr. Je to fakt přesný. Jen mě překvapilo, že moje manželka nosí mobil i na služební jednání, kde projednávala státní dotace na naši malou vilku (42+6). Vypadá to že bude i nějaká kopějka na sekačku (pozemeček asi jen 12 ha).

je to pěknej nesmysl, chtěla jsem nejdřív lokalizovat sebe (v opatrnosti, jestli po této lokalizaci nechodí lokalizovanému náhodou nějaká upozorňovací sms) a vypreparoval se mi obrázek, kde nebylo zvěřejněno, kde to je, ale rozdávali si to dobře..

Zkusil jsem svoje číslo,ale nechápu,proč to ukazuje dva dny starý záběry !!!!!!!!!!!!!

Jo, tak nejdřív jsem zkusila mýho přítele a pak kámošku.. :D

 

Je neuvěřitelný, jak se takováhle pitomost může na internetu udržet... a divím se správci stránek, že to tu nechal. 

Nebudu si přece mazat vlastní článek. Pokud jste nepochopil, že je to vtip, pak Vaše chyba. Ostatně, celý ten nápad těží z hlouposti popřípadě neznalosti uživatelů a je jedině dobře, že je jen neškodně pobaví. Jsou i horší případy, kdy tahají z důvěřivých lidí peníze.

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobry den, mam dotaz stahl jsem si zdarma formular, coz je to pro me super, portoze neumim pracovat v php. ale mam jeden problem ze nevim jak pridat ten formular na web respektive kam mam psat svuj email aby ty prihlasky odesilali primo na muj email..

 

mockrat dekuji 

Tomas

Dobrý den, jaké přihlášky?

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Dobrá nachytávka :D

Nechápu co je na tomhle vtipného... Třeba to někdo zkoušel v naději že najde někoho, koho nemůže najít :) Jo, já osobně vím že je to nesmysl, jen to asi není můj "šálek humoru". Myslím že hledání lidí není ta správná příležitost ne žerty... ;) Můj názor... Samozřejmě jako vtip dobrý.