Poradna

Popis

Máte nějaký problém s počítačem a nevíte si rady? Napište do poradny, třeba se najde někdo, kdo vám pomůže.

Language
Czech

Lenovo B590

Dobrý den. Mám Lenovo B590. Ráno jsem našla notebook na zemi. Musel mi ho pes shodit ze stolu a od té doby mi naskakuje černá obrazovka s modrým rámečkem a v něm boot menu a app menu...Zkoušela jsem všechny možné návody, ale nic mi nezabíralo. Budu ráda za jakoukoliv pomoc dekuji

Jak se dostat do Biosu?

Dobrý večer, jak se prosím vás dostanu do BIOSU? Mám nový počítač a při nabíhání se mi ukáže jenom nějaký obrázek a pak se hned pustí Windows. Děkují.

Samovolné zapíníní PC

Původně jsem měl na PC OS Win 7. Nyní mi byl přeinstalován na Win 8.1 a současně přidán disk SSD. PC je připojené přes přepěťovou ochranu. PC řádně vypnu a vypnu i ochranu. Když opětovně ochranu zapnu, zapne se samo i PC - to dříve nebylo!! Asi proudový náraz?? Nastavit v BIOSU, ale jak??

reklama

Lenovo B590 BIOs

Dobrý den,
můžete mě někdo prosím poradit ? Na notebooku Lenovo B590 je KO disk a nemůžu se dostat do BIOSu, abych mohl nainstalovat Windows :-( Při výměně disku se spouští Boot Menu a ať mačkám při spuštění notebooku Del nebo F2, tak se do BIOSu nemůžu dostat, abych vypnul UFI.

dotaz

Váž.páni.

Už mdlhší čas skúšam uspieť v programe Vzdialená pracovná plocha.Použil som tieto programy:

1., Vzdialená pracovná plocha-je súčasťou OS Windows 7

2., program Teamviewer

3., program Tight Viewer

Windows Update ve Windows 10

Ahoj, nějak nemohu přijít na to, kde manuálně otevřu aktualizace ve Windows 10. Dříve to šlo jednoduše - Ovládací panely a Windows Update. Nevíte někdo, kde to je v desítkách?

Rename file before upload to FTP

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda nemáte někdo zkušenosti s web based ftp např. net2ftp a přidáním podmínky na jak se má file jmenovat, jakou má mít velikost a extension.

reklama

Nepovedena aktualizace windows 8.1

Dobry den, vecer mi zamrzl notebook (HP pavilion),sam se restartoval a nainstaloval aktualizaci. A nyni se nedokazu dostat ani do Windows. Samotne nabihani Windows trva neobvykle dlouho a posledni misto kam se dostanu je zadani hesla k uctu. Tam vse konci.

colorbox

Dobry Den nainstalovala som si modul colorbox verzia 7.x-1.6 cez: nahrajte modul k instalaci z lokalneho pocitaca, vybrala som subor ...zip, po zapnuti modulu mi hlasilo chybu: You need to download the Colorbox plugin and extract the entire contents of the archive into the folder of your server.<

reklama
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru