Ckeditor5 Drupal 10 Full HTML – problém s formátováním.

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat na nastavení Drupal10 Full HTML pro text CKEditor5.
Až do Drupalu 9 jsem používal Full HTML pro texty na webových stránkách, pokud jsem chtěl nabídnout hypertextový odkaz. Odkaz se jednoduše přidal do textu a po kliknutí na nej se itevřela konkrétní stránka.
Obecně nebyl problém s textem. Hyperlink nabízený pro přístup k jiné stránce, viz příklad: Drupal 9 Firefox
Pokus o stejné použití plné HTML v Drupal 10 způsobuje problémy. Jakýkoli hypertextový odkaz v plném HTML textu rozbije formátování způsobem, jako kdyby kolem textu s hyperlinkem byly vytvářeny sloupce zasahující do dalšího texu a nesmyslné odstavce.
Neexistuje žádný rozdíl v zpbrazení pomocí Firefox, Edge, Chrome. Moje otázka zní, jaké nastavení uplatnit v CKEDITOR5, abych získal stejné výsledky jako v Drupal 9. Vyzkoušel jsem všechny formáty textu, ale výsledek je stejný, můžete prosím poradit? V současné době používám výchozí nastavení v CKEDitor5. Můžete prosím poradit? Je v D10 něco nového, co přehlížím? Děkuji Libor

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru