ASPIFY.com nabízí ASP.NET SSD Webhosting a Freehosting s podporou nejnovějších Microsoft technologií

Již od 45,- Kč za měsíc můžete získat profesionální a dostupné řešení ASP.NET webhostingu a Freehostingu běžícího výhradně na SSD discích. Využíváme našich více než 15 let zkušeností s vývojem, provozem a údržbou aplikací na platformě Microsoft .NET a operačním systému Windows Server 2016.

Všem zákazníkům nabízíme 14 dnů (po dohodě více) testování zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků.

ASPIFY.com ASPIFY.com

Proč zvolit ASPIFY.com?

Snažíme se implementovat vždy nejnovější technologie a verze ASP.NET včetně podpory ASP.NET Core, IIS 10, MS SQL 2016. Naše řešení stavíme na kvalitním serverovém DELL hardware, kdy pro běh svých služeb používáme výhradně serverové SSD disky od společnosti Intel, které jsou vyráběny pro vysokou výdrž (SSD Write Endurance).

ASP.NET Freehosting

Pro všechny vývojáře na platformě Microsoft .NET nabízíme také náš ASP.NET Freehosting zcela zdarma. Můžete si tak vyzkoušet nejnovější technologie jako je ASP.NET Core, IIS 10, MS SQL 2016 naprosto zdarma a bez skrytých poplatků. Na výběr máte z několika doménových jmen a další máme v plánu přidávat.

JSON API rozhraní

Jdeme s dobou, a proto nabízíme všem našim zákazníkům možnost napojit se přímo ze svých aplikací (PHP, Objective-C, Java, .NET, Python) na naše JSON API rozhraní https://api.aspify.com, díky kterému je možné vykonávat prakticky všechny úkony. Můžete si tak jednoduše vytvořit novou databázi, zřídit nový FTP účet, zkontrolovat stav svého Application Poolu, využití paměti RAM a mnoho dalšího.

Jak mohu své služby spravovat?

Pro naše zákazníky jsme připravili vlastní responzivní administrační rozhraní https://admin.aspify.com, které neustále rozšiřujeme o nové prvky. Díky našemu rozhraní můžete spravovat své aplikace velice jednoduše a rychle s pouhými několika kliknutími. Dále připravujeme nativní mobilní aplikace pro iOS, Android i Windows Phone pro správu svých služeb z mobilních zařízení.

IT řešení a servery

Naše služby nekončí pouze nabídkou ASP.NET webhostingu! Pro naše zákazníky z řad velkých českých firem zajišťujeme provoz fyzických (dedikovaných a managed) a virtuálních (VPS) serverů. Pro zákazníky vždy připravíme individuální řešení na míru s možností replikace dat, vlastního VPN připojení mezi servery (datacentry), možnost pronájmu licencí Windows Server 2016, MS SQL 2016 a mnoho dalšího.

ASPIFY.com ASPIFY.com

Máte zájem, námět nebo připomínku? Budeme rádi, když nás budete kontaktovat!

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář