Adobe Photoshop CS3 beta zdarma ke stažení

Dnes, tedy 15. prosince představí společnost Adobe beta verzi grafického programu Adobe Photoshop CS3, příštího vydání celosvětového standardu v oblasti digitálního zpracování obrazů. Beta verze je dostupná pro platformu Macintosh ve formátu Universal Binary, a také pro počítače s Microsoft Windows XP a Windows Vista.

Betaverzi nového Photoshopu bude možno stáhnout ode dneška na adrese: http://labs.adobe.com. Finální prodejní verze softwaru Adobe Photoshop CS3 se plánuje na jaro 2007.

Tisková zpráva dále zmiňuje následující: Beta verze softwaru Photoshop CS3, nabitá novými funkcemi, také zahrnuje předběžnou verzi podstatného upgradu programu Adobe Bridge, a také předběžnou verzi zcela nového programu Adobe Device Central. Uživatelé Photoshopu mohou použít Adobe Device Central k návrhu, předběžnému prohlížení a testování poutavého mobilního obsahu, vytvářeného specificky pro menší obrazovky a displeje. Tento nový nástroj zjednodušuje a zrychluje vytváření mobilního obsahu pomocí prostředí pro prohlížení náhledu a zabudovaných profilů zařízení.

„Toto je vzrušující doba pro Mac, a společnost Adobe chtěla touto předběžnou verzí softwaru Photoshop CS3 usnadnit přechod na nové počítače založené na Intelu,“ řekl John Loiacono, vedoucí viceprezident obchodní jednotky kreativních řešení u Adobe. „Nechtěli jsme nechat uživatele Windows stranou, takže beta verze je k dispozici pro každého v nejzanícenější uživatelské komunitě v tvůrčích oborech – bez ohledu na to, které platformě dávají přednost. Máme ještě v zásobě nějaká překvapení, ale tato beta dá zákazníkům první šanci vidět výkon nové verze Photoshopu, optimalizované a vyladěné pro nativní provoz na nejnovějších hardwarových a operačních systémech.“

Betaverze není pro každého

Pro využití beta verze Adobe Photoshopu CS3 musí mít zákazníci sériové číslo z některého z těchto produktů: Adobe Photoshop CS2, Adobe Creative Suite® 2, Adobe Creative Suite Production Studio, Adobe Design. Adobe vydává beta verzi softwaru Photoshop CS3 Bundle, Adobe Web Bundle nebo Adobe Video Bundle. Beta verze Adobe Photoshopu CS3 je dostupná pouze v angličtině. Software si mohou stáhnout i zákazníci, kteří mají platné sériové číslo některého požadovaného produktu Adobe v kterékoli jiné jazykové verzi. Bez sériového čísla si mohou uživatelé beta verzi Adobe Photoshopu CS3 také stáhnout a produkt jim bude fungovat dva dny. Pro přístup k softwaru se musí zákazníci zaregistrovat online u Adobe nebo musí mít platný členský účet pro Adobe.com.

Další betaverze

Jako související představení budoucích technologií zveřejnila společnost Adobe také dva nové webové nástroje v beta verzích. Adobe CSS Advisor je nový web pro komunitu uživatelů, umožňující snadno identifikovat a vyřešit problémy kompatibility s prohlížeči. Návrháři a vývojáři webu mohou poslat své vlastní problémy, poznámky ke stávajícím problémům, nebo se stát redaktory a zúčastnit se formování budoucnosti tohoto webu. Tento web je dostupný na adrese: http://www.adobe.com/go/cssadvisor.

Také byla představena beta verze prostředí Adobe Spry pro Ajax, což je řešení zaměřené na návrháře pro využití interaktivního výkonu systému Ajax při vývoji bohatých a dynamických webových stránek. Prostředí Adobe Spry pro Ajax je dostupné na adrese: http://labs.adobe.com.

Systémové požadavky

Doporučené systémové požadavky pro platformu Macintosh jsou Mac OSX 10.4.8 nebo 10.5, procesor PowerPC® G4 nebo G5 1 GHz, Macintosh založený na Intelu. Pro Windows je doporučen procesor Intel® Xeon®, Xeon Dual, Centrino® nebo Pentium® 4, Microsoft Windows XP plus Service Pack 2 nebo vyšší, Microsoft Windows Vista. Obě platformy vyžadují 512 MB paměti RAM a rozlišení obrazovky 1024 x 769. Platnost beta verze Photoshopu CS3 skončí brzy po uvedení Photoshopu CS3 do prodeje na jaře 2007. Další podrobnosti o definitivních cenách, systémových požadavcích a dostupnosti ještě nebyly stanoveny.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru