Adobe

Adobe XD pohledem grafika

Je to asi tak jako v každé profesi – pokud v ní chce člověk být dobrý, musí se posouvat, zlepšovat, nestát na místě a nelpět na zavedených nástrojích. Chce-li růst grafik, logicky sleduje zahraniční trendy ve webdesignu, kterým dnes dominují například animace, netradiční tlačítka či vektory. 
reklama

Adobe Connect 9.1 přináší řadu nových funkcí

I když je společnost Adobe známa především díky svému grafickému softwaru, snaží se proniknout také do byznysu s programy určenými pro video konference. Včera proto Adobe představilo novou verzi své aplikace Adobe Connect 9.1, jež přináší zajímavé funkce nejen pro mobilní zařízení.
reklama

Adobe BrowserLab: otestujte web v různých prohlížečích online

Pokud tvoříte webové stránky na zakázku, pak je nezbytně nutné je otestovat v různých webových prohlížečích. V ideálním případě je máte instalovány ve svém počítači. Pokud to není možné, sáhněte po Adobe BrowserLab, který stránku vykreslenou v různých prohlížečích zobrazí přímo ve webovém rozhraní.
reklama
reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru