Zoner Photo Studio 9 zdarma

Jako jediný z počítačových časopisů vám Computer v čísle 13-14/07 (vychází 4. 7. 2007) přináší plnou verzi skvělého správce a editoru fotografií Zoner Photo Studio 9. Za necelou stovku tak získáte skvělý program, za nějž byste v normálním případě museli zaplatit řádově více – 1 190 Kč.

Reklama

Opravdu plná verze

Co všechno můžete od Zoner Photo Studia 9 čekat? Speciální verze Computer Edition nabídne o mnoho víc než pouhá nejjednodušší varianta Classic. Vedle obvyklých možností jako je ořez, retuš červených očí, úprava perspektivy, či katalogizace v ní totiž najdete i celou řadu funkcí, které byly doposud doménou pouze dražší verze Professional. Se Zoner Photo Studio 9 Computer Edition tak snadno mimo jiné vytvoříte třeba ohromující webové fotogalerie s takřka profesionálním vzhledem, nechybí vytváření archivů na CD nebo třeba hromadný převod mezi formáty souborů.

Zoner Photo Studio 9 Computer Edition zdarma

Zoner Photo Studio 9 Computer Edition

Proti verzi Xpress (běžná cena 990 Kč) verze Computer Edition navíc obsahuje:

  • Veškeré webové výstupy (HTML galerie)
  • Maskování neostrosti, úprava šumu
  • Odtranění vinětace
  • Retuš kolonovacím razítkem
  • Všechny efekty z verze Home
  • Práce s EXIF informacemi
  • Hromadné konverze formátů
  • Neomezený počet médií v archivu

Nepleťte si plné verze se zkušebními

[adsense:250x250:2:2]

Když jsem si tak pročítal diskuzi u článku na webu časopisu Computer, zarazilo mě, kolik lidí nerozlišuje mezi plnou verzí a zkušební verzí. Je až s podivem, jak se toho, že některé časopisy nabídnou zkušební verzi některého programu na svém DVD, dá využít ke zvýšení prodeje nebo popularity. Ostatní časopisy, které ZPS9 zmiňují jsem neviděl, nebudu soudit, ale vězte však, že na Computer DVD v čísle 13-14/07 najdete opravdu plnou verzi Zoner Photo Studio 9 Computer Edition s funkcemi popsanými výše. Další podrobnosti viz článek na webu Computeru.

Mimochodem, Computer stojí méně než cena registrace domény, za kterou lze také ZPS9 ve verzi Xpress získat. Computer Edition navíc nabízí několik funkcí navíc. Na CD/DVD ve zmíněném čísle najdete také další programy v plných verzích, konkrétně Genie Backup Manager, Handy Recovery a Paragon Partition Manager. Nechybí množství programů a zajímavých her. Vše doplňuje populární redakční obsah, nyní v podobě videoprůvodce pro stavbu počítače, videa s rozbíjením nerozbitného notebooku, množství fotografií aj.

Reklama

Komentáře

Koukám, že i PC WORLD nabízí ZPS , ale zdá se mi, že ta vaše Computer verze je lepší než ta jejich. No nezdá, ona i je :-)

Přidat komentář