Zoner Photo Studio 9 zdarma

Jako jediný z počítačových časopisů vám Computer v čísle 13-14/07 (vychází 4. 7. 2007) přináší plnou verzi skvělého správce a editoru fotografií Zoner Photo Studio 9. Za necelou stovku tak získáte skvělý program, za nějž byste v normálním případě museli zaplatit řádově více – 1 190 Kč.

Opravdu plná verze

Co všechno můžete od Zoner Photo Studia 9 čekat? Speciální verze Computer Edition nabídne o mnoho víc než pouhá nejjednodušší varianta Classic. Vedle obvyklých možností jako je ořez, retuš červených očí, úprava perspektivy, či katalogizace v ní totiž najdete i celou řadu funkcí, které byly doposud doménou pouze dražší verze Professional. Se Zoner Photo Studio 9 Computer Edition tak snadno mimo jiné vytvoříte třeba ohromující webové fotogalerie s takřka profesionálním vzhledem, nechybí vytváření archivů na CD nebo třeba hromadný převod mezi formáty souborů.

Zoner Photo Studio 9 Computer Edition zdarma

Zoner Photo Studio 9 Computer Edition

Proti verzi Xpress (běžná cena 990 Kč) verze Computer Edition navíc obsahuje:

  • Veškeré webové výstupy (HTML galerie)
  • Maskování neostrosti, úprava šumu
  • Odtranění vinětace
  • Retuš kolonovacím razítkem
  • Všechny efekty z verze Home
  • Práce s EXIF informacemi
  • Hromadné konverze formátů
  • Neomezený počet médií v archivu

Nepleťte si plné verze se zkušebními

[adsense:250x250:2:2]

Když jsem si tak pročítal diskuzi u článku na webu časopisu Computer, zarazilo mě, kolik lidí nerozlišuje mezi plnou verzí a zkušební verzí. Je až s podivem, jak se toho, že některé časopisy nabídnou zkušební verzi některého programu na svém DVD, dá využít ke zvýšení prodeje nebo popularity. Ostatní časopisy, které ZPS9 zmiňují jsem neviděl, nebudu soudit, ale vězte však, že na Computer DVD v čísle 13-14/07 najdete opravdu plnou verzi Zoner Photo Studio 9 Computer Edition s funkcemi popsanými výše. Další podrobnosti viz článek na webu Computeru.

Mimochodem, Computer stojí méně než cena registrace domény, za kterou lze také ZPS9 ve verzi Xpress získat. Computer Edition navíc nabízí několik funkcí navíc. Na CD/DVD ve zmíněném čísle najdete také další programy v plných verzích, konkrétně Genie Backup Manager, Handy Recovery a Paragon Partition Manager. Nechybí množství programů a zajímavých her. Vše doplňuje populární redakční obsah, nyní v podobě videoprůvodce pro stavbu počítače, videa s rozbíjením nerozbitného notebooku, množství fotografií aj.

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Marketing Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

Koukám, že i PC WORLD nabízí ZPS , ale zdá se mi, že ta vaše Computer verze je lepší než ta jejich. No nezdá, ona i je :-)

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru