Změny na Maxiorel.cz

Během uplynulého týdne proběhla na Maxiorel.cz řada změn. Nemám ambice udělat z tohoto webu nejnavštěvovanější blog nebo IT magazín v České republice. Na druhou stranu neskrývám, že se pokouším vetřít se do povědomí novým čtenářům, čemuž částečně přizpůsobím (už se stalo) obsah webu. Všechny současné čtenáře však chci ubezpečit, že i nadále zde najdou, nač jsou zvyklí - tedy recenze a informace o zajímavých programech, videoukázky softwaru, novinky ze světa okolo Drupalu, pečlivý výběr tiskových zpráv ze světa IT a občasné krátké zprávičky.

Pro všechny pozorné čtenáře, kteří změny zaznamenali, zde mám jednu nabídku. Vím, že řada z vás má své vlastní webové stránky, přičemž řada z nich má zajímavý obsah a stálo by za to na ně upozornit více lidí. V rámci možností bych vám s tím rád pomohl. Nabízím vám možnost zveřejnění článku o vašem webu, resp. jakémkoli vašem projektu, který běží online.

Samozřejmě v životě je většinou něco za něco. V tomto případě nabízím možnost zveřejnění vašeho článku o vlastním zajímavém online projektu pro toho, kdo do komentáře pod tímto článkem jako první zveřejní seznam všech novinek, které jsem na Maxiorlovi v tomto týdnu provedl.

Pokud by se tu kompletní přehled změn neobjevil (čemuž nevěřím), pak vyhraje ten, kdo jich do příští neděle uvede nejvíce. Malou nápovědou je i tento článek.

Tagy

Buďme ve spojení, přihlaste se k newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracováním osobních údajů. 
Více informací v Ochrana osobních údajů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu.
Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz a mém LinkedIn profilu.

Komentáře k článku

návštěvník

OT: Na první pohled mě trochu vyděsili nové ikony u článků. Na druhý pohled už jsem trochu poznal jejich systém a na třetí pohled doufám, že v budoucnu se mi ikonky zažerou do paměti (a teď nemyslím cache prohlížeče :)) a budu hned vědet, jaký typ článku to je.

BTW: Jak se vůbec na Maxiorla díváš? Jako na blog nebo IT magazín? A nechci slyšet IT blog :)

Profile picture for user Jan Polzer

Na blog mi tento web přijde už příliš rozsáhlý. Nepíšu sem úplně sám (momentálně tedy zase ano...). IT magazínem to ale nazývám jen občas - hlavně v podpisech v e-mailu.

Ikonky - správně jsi pochopil jejich význam. Uvidíme, jak se budou líbit ostatním. Ikonky tu myslím do budoucna zůstanou.

 

návštěvník

Moc jsem to zatím nestudoval, ale tak je fakt, že ikony nejdou přehlédnout. Také mám dojem, že jsou články řazeny v nových kategoriích, nebo se mýlím? No a jako poslední jsem si všiml nutnosti zaregistrovat se pro přidávání komentářů. O tomto si nejsem zcela jist, zda to některé čtenáře neodradí a zda by nebylo lepší ponechat i možnost přispět jen pod přezdívkou, bez registrace (byť sám už jsem tu nějaký ten pátek registrovaný :)).
Počítají si i reklamní odkazy adFOX? Těch jsem si tu dříve nevšiml (a nebo jsem jsem je jen nezaregistroval :)).

Profile picture for user Jan Polzer

Řazení v kategoriích - částečně ano i ne. Něco tu přibylo...

Komentáře jen pro přihlášené - to je tu už déle (viz boxík vpravo), protože se tu začalo množit kydání anonymní špíny a komentářový spam. Takže já právě doufám, že to některé odradí.

Reklama adFox je tu už od loňska ;-)

 

Profile picture for user Jan Polzer

Tak pánové... Ozvali jste se dva, chcete-li tedy využít nabídky, máte můj mailbox otevřený :-)

 

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru