Změny na Maxiorel.cz

Během uplynulého týdne proběhla na Maxiorel.cz řada změn. Nemám ambice udělat z tohoto webu nejnavštěvovanější blog nebo IT magazín v České republice. Na druhou stranu neskrývám, že se pokouším vetřít se do povědomí novým čtenářům, čemuž částečně přizpůsobím (už se stalo) obsah webu. Všechny současné čtenáře však chci ubezpečit, že i nadále zde najdou, nač jsou zvyklí - tedy recenze a informace o zajímavých programech, videoukázky softwaru, novinky ze světa okolo Drupalu, pečlivý výběr tiskových zpráv ze světa IT a občasné krátké zprávičky.

Reklama

Pro všechny pozorné čtenáře, kteří změny zaznamenali, zde mám jednu nabídku. Vím, že řada z vás má své vlastní webové stránky, přičemž řada z nich má zajímavý obsah a stálo by za to na ně upozornit více lidí. V rámci možností bych vám s tím rád pomohl. Nabízím vám možnost zveřejnění článku o vašem webu, resp. jakémkoli vašem projektu, který běží online.

Samozřejmě v životě je většinou něco za něco. V tomto případě nabízím možnost zveřejnění vašeho článku o vlastním zajímavém online projektu pro toho, kdo do komentáře pod tímto článkem jako první zveřejní seznam všech novinek, které jsem na Maxiorlovi v tomto týdnu provedl.

Pokud by se tu kompletní přehled změn neobjevil (čemuž nevěřím), pak vyhraje ten, kdo jich do příští neděle uvede nejvíce. Malou nápovědou je i tento článek.

Reklama

Komentáře

OT: Na první pohled mě trochu vyděsili nové ikony u článků. Na druhý pohled už jsem trochu poznal jejich systém a na třetí pohled doufám, že v budoucnu se mi ikonky zažerou do paměti (a teď nemyslím cache prohlížeče :)) a budu hned vědet, jaký typ článku to je.

BTW: Jak se vůbec na Maxiorla díváš? Jako na blog nebo IT magazín? A nechci slyšet IT blog :)

Na blog mi tento web přijde už příliš rozsáhlý. Nepíšu sem úplně sám (momentálně tedy zase ano...). IT magazínem to ale nazývám jen občas - hlavně v podpisech v e-mailu.

Ikonky - správně jsi pochopil jejich význam. Uvidíme, jak se budou líbit ostatním. Ikonky tu myslím do budoucna zůstanou.

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Moc jsem to zatím nestudoval, ale tak je fakt, že ikony nejdou přehlédnout. Také mám dojem, že jsou články řazeny v nových kategoriích, nebo se mýlím? No a jako poslední jsem si všiml nutnosti zaregistrovat se pro přidávání komentářů. O tomto si nejsem zcela jist, zda to některé čtenáře neodradí a zda by nebylo lepší ponechat i možnost přispět jen pod přezdívkou, bez registrace (byť sám už jsem tu nějaký ten pátek registrovaný :)).
Počítají si i reklamní odkazy adFOX? Těch jsem si tu dříve nevšiml (a nebo jsem jsem je jen nezaregistroval :)).

Řazení v kategoriích - částečně ano i ne. Něco tu přibylo...

Komentáře jen pro přihlášené - to je tu už déle (viz boxík vpravo), protože se tu začalo množit kydání anonymní špíny a komentářový spam. Takže já právě doufám, že to některé odradí.

Reklama adFox je tu už od loňska ;-)

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Tak pánové... Ozvali jste se dva, chcete-li tedy využít nabídky, máte můj mailbox otevřený :-)

 

Tvořím weby. Nabízím poradenství pro Drupal. Jsem na Twitteru.

Přidat komentář